darukade topbanner

محصولات درمالوگ

تعداد محصولات:

45


sort icon

مرتب سازی


تونر صورت پوست چرب

205,000

5%

194,800 تومان

3.5star icon
سرم دور چشم چند کاره

438,000

10%

394,200 تومان

3.5star icon
سرم ضد چروک کلاژن

450,000

10%

405,000 تومان

3.5star icon
+ 2 رنگ
کرم ضد جوش رنگی 30 میلی لیتر

درمالوگ

درمالوگ Dermalog، یک برند ایرانی معتبر بوده که محصولات آن با فرمولاسیون ایتالیایی و مواد اولیه با کیفیت زیر نظر دانش و تجربه متخصصان شرکت ماه بانوی زیبای پارس تولید و بسته بندی می شوند. محصولات برند درمالوگ دارای نماد سیب سلامت، بسته بندی قابل بازیافت بوده و بدون استفاده از تست حیوانی فرآوری می گردند. یکی از ویژگی های برجسته محصولات درمالوگ، قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا و حجم مناسب آنها است؛ ترکیب این موارد موجب شده تا محصولات درمالوگ به عنوان گزینه ای اقتصادی و موثر در سبد خرید خانواده های ایرانی شناخته شوند. 

برند درمالوگ با توجه به استراتژی های بازاریابی مناسب و ارتباط فعال با مشتریان به سرعت جایگاه خود را در بازار محصولات مراقبت از پوست ایران تثبیت کرده و به یکی از برترین انتخاب ها در این زمینه تبدیل شده است. در ادامه مطلب، انواع محصولات درمالوگ را به تفکیک بیان کرده ایم . برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هر کدام از آنها می توانید به صفحه اختصاصی محصولات در داروخانه آنلاین داروکده مراجعه فرمایید. 

 

  • محصولات پوستی درمالوگ 

این محصولات بر اساس کاربرد و نوع پوست به شکل مجزایی طراحی و عرضه شده اند. انواع محصولات پوستی درمالوگ شامل مرطوب کننده، ضدلک، ضد چروک، محصولات دور چشم و محصولات پوست چرب و خشک در ادامه معرفی شده اند.
 

- آبرسان و مرطوب کننده درمالوگ

این محصولات دارای بافت سبک بوده و بدون ایجاد احساس چربی یا سنگینی روی سطح پوست، به تامین رطوبت مورد نیاز آن کمک می کنند. محصولات آبرسان درمالوگ به فرم کرم و سرم برای رفع نیاز انواع پوست اعم از خشک، چرب و حساس به شکل جداگانه فرآوری می شوند.

مصرف محصولات زیر از برند درمالوگ پیشنهاد می گردد. سرم های درمالوگ را می توانید با قیمت مناسب و تاریخ انقضای معتبر از طریق داروکده خریداری نمایید. 

سرم آبرسان درمالوگ ویتامین سی و هیالورونیک اسید

سرم آبرسان و مرطوب کننده پوست درمالوگ

سرم درمالوگ جمع کننده منافذ پوست

کرم درمالوگ آبرسان و جمع کننده منافذ باز

بی بی کرم رنگی درمالوگ SPF15
 

- محصولات پوست چرب درمالوگ 

برند درمالوگ برای رفع نیاز پوست های مختلط و چرب دارای محصولات متنوعی از قبیل آبرسان، ضد آفتاب و محصولات تنظیم کننده چربی و پاک کننده پوست است. این محصولات از مسدود شدن منافذ پوست توسط چربی اضافی ممانعت به عمل آورده و مانع از بروز جوش می شوند. محصولات پوست چرب درمالوگ عبارتند از:

کرم ضد آفتاب درمالوگ SPF50 پوست مختلط تا چرب

کرم کنترل کننده چربی موضعی پوست درمالوگ

کرم ضد جوش رنگی 30 میلی لیتر درمالوگ

ژل شستشوی صورت درمالوگ پوست چرب

کرم درمالوگ تنظیم کننده چربی و آبرسان

میسلار واتر درمالوگ مناسب پوست چرب

تونر درمالوگ صورت پوست چرب
 

- محصولات پوست خشک و حساس درمالوگ 

این محصولات در کاربردهای متنوع برای بهبود وضعیت پوست های خشک و حساس فرآوری می شوند. محصولات پوست خشک و حساس درمالوگ فاقد مواد شیمیایی حساسیت زا نظیر پارابن بوده و علائم التهابی برای پوست به همراه ندارند. این محصولات در تنظیم pH پوست و افزایش نرمی و لطافت آن نقش اثر گذاری دارند. مصرف محصولات زیر از برند درمالوگ برای رفع نیازهای پوست خشک و حساس پیشنهاد  می گردد. 

میسلار واتر درمالوگ مناسب پوست خشک

میسلار واتر درمالوگ پوست حساس

ژل شستشوی صورت درمالوگ پوست خشک

ژل شستشوی درمالوگ پوست حساس

تونر درمالوگ برای پوست حساس

تونر درمالوگ برای پوست خشک

سرم درمالوگ ضد قرمزی پوست حساس

کرم درمالوگ ضد قرمزی پوست حساس 
 

- محصولات دور چشم درمالوگ 

این محصولات به دو فرم سرم و کرم فرآوری شده و به کاهش چین و چروک های سطحی و خطوط پنجه کلاغی دور چشم کمک می کنند. محصولات دور چشم درمالوگ در رفع تیرگی ها و حلقه های سیاه دور چشم اثر گذار بوده و موجب تسکین التهابات پوستی می گردند. 

کرم ضد چروک دور چشم درمالوگ 20 میلی لیتر

سرم دور چشم درمالوگ چند کاره
 

- ضد چروک درمالوگ 

محصولات ضد چروک درمالوگ در پر کردن و افزایش استحکام بافت پوست نقش موثری ایفا می کنند. این محصولات عملکردی شبیه به بوتاکس داشته و موجب افزایش کلاژن سازی در پوست می گردند. محصولات ضد چروک درمالوگ را می توان روی انواع پوست مورد استفاده قرار داد. 

کرم درمالوگ ضد چروک شب 50 میلی لیتر

کرم درمالوگ ضد چروک روز 50 میلی لیتر

سرم ضد چروک کلاژن درمالوگ

 

- ضد لک درمالوگ

محصولات ضد لک درمالوگ در فرم های مختلف محلول،کرم، ژل شستشو و اسکراب فرآوری و عرضه می گردند. هر کدام از این محصولات دارای کاربردی منحصر به فرد بوده و تیرگی های پوست را برطرف می سازند. محصولات ضد لک درمالوگ با لایه برداری سلول های مرده، سطح پوست را صاف و شفاف می سازند. این محصولات شامل موارد زیر می شوند. 

کرم مرطوب کننده دست ضد لک SPF15 درمالوگ 

کرم درمالوگ ضد لک SPF30

ژل شستشوی روشن کننده و ضد لک درمالوگ

محلول روشن کننده صورت درمالوگ

اسکراب صورت و گردن درمالوگ 

 

  • محصولات مراقبت از موی درمالوگ 

این محصولات دارای دو فرم ماسک مو و شامپو بوده که نیازهای موهای مختلف اعم از خشک، چرب، مجعد و آسیب دیده را رفع می کنند. محصولات مراقبت از موی درمالوگ موجب افزایش استحکام ساختار مو شده و به بازسازی ساقه آن کمک می کنند. این محصولات همچنین، موجب محافظت از تارهای مو در برابر آسیب های محیطی می گردند. محصولات مراقبت از موی زیر از برند درمالوگ را می توانید متناسب با نیاز موی خود از داروکده تهیه نمایید. 

ماسک مو درمالوگ روغن آرگان و کراتین هیدرولیز شده

ماسک مو درمالوگ مخصوص موهای رنگ شده

ماسک محافظ مو در برابر حرارت درمالوگ

ماسک مو درمالوگ مخصوص موهای فر

شامپو درمالوگ تقویت کننده و ضد شوره موی خشک

شامپو درمالوگ تقویت کننده و ضد شوره موی چرب

شامپو درمالوگ تقویت کننده و روزانه موی چرب

شامپو درمالوگ کراتین درمالوگ 350 میلی لیتر

شامپو درمالوگ موی رنگ شده و آسیب دیده

شامپو درمالوگ ضد ریزش انواع مو

سرم درمالوگ تقویت کننده و ضد ریزش مو

 

  • محصولات کودک درمالوگ

محصولات کودک برنددرمالوگ شامل کرم های ضد آفتاب، مرطوب کننده و ترمیم کننده می شود. این محصولات با پوست کودک سازگار بوده و بدون داشتن ماده شیمیایی حساسیت زا و رنگ، به سرعت جذب پوست می شوند. محصولات کودک درمالوگ از آسیب عوامل مخرب محیطی به پوست ممانعت به عمل می آورند. 

کرم ضد آفتاب درمالوگ کودک SPF50

کرم مرطوب کننده صورت کودک درمالوگ کیدز

کرم ترمیم کننده کودک درمالوگ کیدز

 

قیمت محصولات درمالوگ 

درمالوگ با تولید محصولاتی متنوع از جمله کرم های مرطوب کننده، ضد لک، ماسک صورت، ماسک مو، تونر، سرم و شامپو، توانسته نیازهای مختلف پوست و موی مصرف کنندگان را پوشش دهد. تمامی محصولات درمالوگ با مواد اولیه گیاهی و فرمولاسیون ایتالیایی فرآوری شده و ساختار آنها فاقد مواد شیمیایی حساسیت زا است.

اگر به دنبال یک مرکز خرید آنلاین معتبر و مورد تایید سازمان غذا و دارو برای خرید محصولات درمالوگ هستید، داروخانه آنلاین داروکده انتخاب مناسبی است. داروکده با بسته بندی مناسب سفارشات و ارسال سریع آنها، اطمینان می دهد که محصولات سلامت محور در شرایط مطلوبی به دست مشتریان می رسند. همچنین، داروکده با ارائه تخفیفات مناسبتی، خرید محصولات را برای مشتریان آسان تر نموده است.

در کنار مزایای گفته شده، کارشناسان مجرب تیم علمی داروکده با ارائه راهکارهای مفید درباره محصولات و بهداشت فردی، تلاش می کنند تا تجربه خریدی رضایت بخش را برای کاربران فراهم آورند. به علاوه، داروخانه اینترنتی داروکده با ارائه اطلاعات تخصصی و آموزشی در مجله علمی خود، در جهت افزایش آگاهی مصرف کنندگان گام بر میدارد. 

 

سوالات رایج کاربران در مورد برند درمالوگ

1- محصولات درمالوگ ساخت کجاست؟

محصولات برند درمالوگ با استفاده از فرمولاسیون ایتالیایی و مواد اولیه گیاهی منحصر به فرد، در شرکت ماه بانوی زیبای پارس تولید و بسته بندی می گردند.

2- محصولات درمالوگ خوبه؟

محصولات درمالوگ تاثیرات چشمگیری روی پوست و موی ایرانیان دارند. محصولات این برند بدون انجام تست حیوانی فرآوری شده و دارای بسته بندی قابل بازیافت هستند؛ این امر نشان دهنده تعهد برند درمالوگ به مسائل زیست محیطی و اخلاقی است.

 

تالیف: افروز محمد قلی بیکی داروساز و دکترای تخصصی فارماکولوژی و بهاره شاه محمدی کارشناس علمی داروکده

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 435,100 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1403 - 1388 )