darukade topbanner
داروکده

داروکده

 

داروکده وب سایت رسمی داروخانه مرکزی جمالزاده و اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع و فروش اینترنتی محصولات داروخانه ای است که در مهر ماه سال 1388 به صاحب امتیازی و مدیریت مجید خداپرست موسس داروخانه مرکزی جمالزاده و تحت نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد.

داروکده و ایده شکل گیری آن:
طبق آخرین آمار انجمن داروسازان، هر فرد ایرانی به طور میانگین حداقل یکباردرماه به داروخانه مراجعه می کند. تعداد زیادی از این مراجعات صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی، مکمل های رژیمی غذائی و ورزشی، گیاهی و سایر محصولات سلامت محور می شود و تهیه دارو سهم کم تری از این آماررا به خود اختصاص می دهد.
داروخانه جمالزاده با علم به این موضوع و به منظور اطلاع رسانی و آشنایی هرچه بهتر مصرف کنندگان، از محصولات داروخانه ای، اقدام به راه اندازی داروخانه آنلاین داروکده نمود تا از این طریق، اطلاعات جامع، کامل و کاربردی در اختیار مصرف کنندگان و کاربران قرار داده و دسترسی آن ها را به محصولات داروخانه ای و خدمات مربوط به آن ها تسهیل کند. با توجه به تعلق داروکده به داروخانه مرکزی جمالزاده این وب سایت در بین کاربران با نام "داروکده جمالزاده" نیز شناخته می شود.
داروخانه مرکزی جمالزاده، داروخانه ای با بیش از شصت سال سابقه فعالیت است و وجه تمایز وب سایت داروکده با سایر سایت ها و فروشگاه های آنلاین مشابه، تعلق آن به داروخانه مرکزی جمالزاده با سابقه فعالیت طولانی و مستمر داروخانه ای می باشد و برخلاف سایر وب سایت ها و تارنماها از موقعیتی حقیقی و پشتوانه واقعی برخوردار است. سایر فروشگاه های انلاین و فروشگاه های مجازی، عموما حوزه فعالیت های متفاوت تجاری، فروشگاهی و غیر تخصصی دارند و قادر به ارائه خدمات تخصصی و منسجم نیستند. لیکن داروکده با ارائه خدمات علمی و مشاوره ای زیر نظر دکتر داروساز و تیم علمی، عملکرد متفاوت و ویژه ای در پشتیبانی و ارائه خدمت به مصرف کنندگان در هنگام خرید، قبل و پس از آن دارد.

داروکده یک تارنمای متفاوت

داروکده یک تارنمای متفاوت

وب سایت داروکده، تمامی محصولات بهداشتی، آرایشی، مکمل، ارتوپدی و تجهیزات پزشکی را به نمایش گذاشته و اطلاعات مفید و کاربردی در باره هریک ارائه می دهد تا زمینه خرید آسان و مطمئن را برای مصرف کنندگان فراهم کند. داروکده بر خلاف اغلب فروشگاه ها و برخی داروخانه های آنلاین، تنها به نمایش قیمت و تصویر محصول اکتفا نکرده و تمام جوانب و ویژگی های محصولات را مورد نقد و بررسی قرار می دهد تا اطلاعات مستند و قابل اتکا به مصرف کننده عرضه نماید و از این طریق یاریگر کاربران و مصرف کنندگان در انتخاب و تهیه محصول مناسب باشد. به طور خلاصه عمده فعالیت داروکده در 5 زمینه اصلی خلاصه میشود؛ محصولات آرایشی و بهداشتی، مکمل های غذایی، مکمل ورزشی، محصولات مادر و کودک و تجهیزات پزشکی. مکمل های غذایی شامل: مکمل آقایان، مکمل بانوان، مکمل کودکان، مکمل گیاهی، مکمل ورزشی، کمک درمانی، انواع ویتامین و مواد معدنی و هم چنین مکمل های تنظیم وزن می باشد. عمده محصولات گروه آرایشی بهداشتی نیز شامل : ضد آفتاب، مرطوب کننده، ضد لک، ضد چروک، لیفتینگ پوست، ترمیم کننده، مراقبت از مو و بهداشت دهان و دندان است. با انتخاب گروه مربوطه، ذیل هرعنوان اصلی، گروه به نمایش در آمده و با انتخاب هریک از آن ها اطلاعات اصلی آن مانند شرح و بررسی محصول و ترکیبات آن، نحوه مصرف، هشدارها و عوارض احتمالی و ... قابل مشاهده است که بهترین راهنمای کاربران در طول خرید و انتخاب صحیح محصولات خواهند بود.
داروکده پایبند به قوانین

داروکده پایبند به قوانین

نکته قابل ذکر در رابطه با حوزه و زمینه فعالیت داروکده این است که این وب سایت قصد ارائه و فروش دارو را ندارد، زیرا تهیه دارو با حضور بیمار در داروخانه و ارائه نسخه پزشک و تایید دکتر داروساز(مسئول فنی) میسر می باشد. با این حال داروکده این امکان را فراهم کرده است که کاربران و مصرف کنندگان قبل از حضور فیزیکی در داروخانه بتوانند در فرصت مناسب موارد مصرف، احتیاط، هشدارها و موارد منع مصرف و تداخلات احتمالی مکمل های رژیمی، غذائی و ورزشی را با داروهای مصرفی و نیز بیماری های زمینه ای بررسی نموده و از این طریق در وقت و هزینه خود صرفه جوئی کنند.

داروکده صرفا یک فروشگاه اینترنتی نیست

داروکده صرفا یک فروشگاه اینترنتی نیست

داروخانه انلاین داروکده، مجموعه ای متشکل از متخصصین داروسازی در گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی و هم چنین متخصصین و کارشناسان ارشد تغذیه و مشاورین مراقبت از پوست و مو است. این تیم علمی در زمینه ارائه مشاوره های تخصصی تلفنی، آنلاین و هم چنین تولید محتواهای علمی و کاربردی از طریق ترجمه، تالیف و با مراجعه به منابع معتبر سعی درافزایش آگاهی کاربران، مصرف کنندگان و خریداران محصولات سلامت محور و مکمل های رژیمی، غذایی و ورزشی و فرآورده های طبیعی و طب سنتی دارد.
سایر خدمات و پشتیبانی های تیم علمی داروکده شامل پاسخگویی به سوالات کاربران به صورت کامنت، تماس تلفنی و هم چنین به صورت آنلاین در زمینه بهترین زمان مصرف، مقدار و دوره مصرف و هم چنین معرفی بهترین و مناسب ترین محصول با توجه به قیمت، حجم و سایرجزئیات مورد نظر کاربران می باشد. هم چنین بررسی تداخلات احتمالی مکمل ها با داروهای مصرفی بیماران و پاسخگوئی به ابهامات و اطمینان بخشیدن به ایشان برای انتخاب و مصرف دقیق محصولات سلامت محور برای اولین بار در کشور از دیگر زمینه های فعالیت تیم علمی داروکده می باشد.

داروکده آگاهی بخش و مبتنی بر منابع معتبر علمی

داروکده آگاهی بخش و مبتنی بر منابع معتبر علمی

فعالیت داروکده به اینجا ختم نمی شود، بلکه در جهت افزایش آگاهی بیماران و کاربران و در جهت انتخاب بهترین محصولات، اقدام به تولید مقالات علمی و تحقیقی و تحلیلی و کاربردی نموده است که تا حد زیادی پاسخگوی پرسش های بیماران و کاربران در حوزه های مربوط به تغذیه، پوست و مو، تنظیم وزن، بیماری ها، روانشناسی، موفقیت، مکمل های غذائی، فرآورده ها و محصولات ارایشی و بهداشتی و هم چنین محصولات دهان و دندان می باشد و دراین زمینه اطلاعات جامع و مفیدی را دراختیار کاربران قرار می دهد. این بخش در وب سایت داروکده تحت عنوان "مجله داروکده" طراحی و پیاده سازی شده است.

سایر مزیت های داروکده

سایر مزیت های داروکده

مزیت دیگر داروخانه آنلاین داروکده، حداقلی بودن هزینه ارسال محصولات و ارسال آن ها به سراسر نقاط ایران در بسته بندی مناسب و با کیفیت است که از این نظر برای مصرف کنندگان صرفه اقتصادی ویژه ای دارد که این مزیت داروکده در سایر فروشگاه ها و داروخانه های آنلاین کمتریافت می شود.

داروکده شعبه دیگری ندارد

داروکده شعبه دیگری ندارد

داروکده، هیچ شعبه و نمایندگی در سایر استان ها و شهرهای کشور ندارد و تمامی سفارشات از مرحله ثبت سفارش، تا زمان تحویل به مصرف کننده و خریدار در انبار داروکده و داروخانه مرکزی جمالزاده واقع در شهر تهران انجام میشود. ممکن است در حین جست و جو در فضای مجازی با سایت های دیگری که خدمات مشابه را تحت عنوان داروکده و با افزودن پسوند و پیشوند به کلمه داروکده ارائه می کنند مواجه شوید و به اشتباه گمان کنید که آن ها نماینده و شعبه دیگری از داروکده هستند، اما حقیقت این است که این سایت ها و داروخانه های آنلاین مشابه از نظر اسمی و دامنه ارتباطی با داروکده ندارند. لیکن سعی دارند از قدمت، اعتبار و سابقه سایت داروکده به عنوان اولین و معتبرترین داروخانه آنلاین در جهت جلب اعتماد کاربران استفاده کنند و به این منظور با افزودن پسوند و یا پیشوندهایی مانند نام برخی از شهر و یا استان ها ( مانند داروکده البرز ) و یا کلماتی مانند آنلاین و یا اینترنتی به اول و آخر "داروکده" قصد سوء استفاده از اعتبار داروکده را دارند. داروخانه آنلاین داروکده متعلق به داروخانه مرکزی جمالزاده، به صورت مستقل فعالیت کرده و هیچ شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

چه محصولاتی در داروکده ارائه میشود

چه محصولاتی در داروکده ارائه میشود

محصولات داروخانه ای داروکده شامل محصولات آرایشی و بهداشتی، مکمل های رژیمی، غذایی، ورزشی، طبیعی، طب سنتی و هم چنین شیر خشک و غذای کودک و نوزاد، محصولات ارتوپدی و تجهیزات پزشکی است. بنابراین داروکده، تمامی محصولات قابل ارائه در داروخانه به غیر از دارو را پوشش می دهد. لذا، به جرات می توان گفت کمتر محصول داروخانه ای یافت میشود که در داروکده موجود نباشد.

داروکده یک وب سایت به روز

داروکده یک وب سایت به روز

داروخانه آنلاین داروکده، محصولات را با نرخ مصوب و قانونی در بسته بندی مناسب و استاندارد به خریداران و مصرف کنندگان ارائه می دهد. قیمت و موجودی تمامی محصولات داروکده همواره توسط تیم پشتیبانی داروکده و انبارش، برابر با فاکتور رسمی صادر شده از طرف شرکت های رسمی و معتبر پخش و توزیع به روز رسانی میشود. گروه بندی و منوهای دسترسی به محصولات نیز به گونه ای طراحی و چیده شده اند که کاربران در کم ترین زمان می توانند با جست و جوی سریع به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

خدمات متنوع داروخانه آنلاین داروکده

خدمات متنوع داروخانه آنلاین داروکده

داروکده خدمات و سرویس های متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد، از قبیل:
1- معرفی و ارائه محصولات به همراه مشخصات عمومی و اختصاصی، طریقه و مقدار استفاده، موارد مصرف، هشدارهای مصرف و قیمت و سایر جزئیات
2- نقد و بررسی دقیق محصولات، ارائه اطلاعات و توصیه ها در مورد محصولات، بدون دخل و تصرف در توصیه های علمی و کاملا منطبق با اطلاعات پایه شرکت تولید کننده
3- امکان جست و جوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها و فیلترهای مورد نظر کاربران
4- امکان جست و جوی محصول بر اساس بارکد و کسب اطلاعات تکمیلی درباره محصولات
5- امکان درج نظر، انتقاد، پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات و پاسخگوئی توسط کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان ممکن
6- امکانات تکمیلی مانند ارائه مقالات و مطالب مفید به همراه ویدیوهای مربوطه در حوزه های مختلف سلامت، با استناد به منابع معتبرعلمی دنیا و فراهم بودن امکان طرح پرسش و مباحثه در ذیل هر مقاله برای مخاطبان

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

• تمامی محصولات عرضه شده در داروکده دارای تاریخ انقضای معتبر و مصرف و مجوز فروش از سازمان غذا و دارو می باشند. تاریخ مصرف تمامی محصولات در صفحه محصول نمایش داده شده و کاربران قبل از خرید می توانند در جهت برنامه ریزی مصرف محصول با توجه به تاریخ انقضای آن اقدام به خرید نمایند.
• در داروخانه آنلاین داروکده، تمامی سفارشات در هنگام ارسال بررسی میشوند و از ارسال محصولاتی که به هر دلیل فاقد کیفیت لازم باشد و یا چنانچه توسط واحد کنترل نهایی تایید نشده باشند جلوگیری میشود. چنانچه محصول ارسال شده از کیفیت و کمیت لازم در حین ارسال برخوردار نباشد، داروکده موظف است سفارش را لغو نموده و وجه پرداخت شده را به خریدار بازگرداند.
• مدت زمان ارسال داروکده به مشتری اطلاع داده میشود و داروکده موظف است سفارشات را در زمان مقرر تحویل دهد؛ در غیر این صورت مکلف به اطلاع رسانی و هماهنگی با مشتری جهت دریافت سفارش در زمان جدید می باشد.
• بنابر دستور وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو، امکان مرجوع نمودن کالا و محصولات فروخته شده سلامت محور وجود ندارد و داروکده یا اصطلاحا سایت داروکده جمالزاده نیز تنها در صورت مخدوش بودن احتمالی محصول و هم چنین بندرت، معتبر نبودن برچسب اصالت کالا و یا مشکلات ساختاری مربوط به سلامت کالا قادر به مرجوع کردن آن می باشد.
• تمامی اطلاعات مشتری به صورت خصوصی نزد داروکده محفوظ می باشد و داروکده حق انتشار یا استفاده غیر، از اطلاعات مشتری را ندارد.
• داروکده مجاز به حذف کامل نام کاربری و سوابق مشتریان نمی باشد، سوابق به صورت خصوصی و امن در بانک اطلاعاتی حفاظت خواهند شد.
• یک نکته مهم در این زمینه که اخیرا در سایر وب سایت ها مشاهده می شود، تبلیغ ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز می باشد که بدون هیچ گونه ایرادی خود را متعهد به پس گرفتن کالا می دانند. از آن جایی که این امر در جهت رقابت و افزایش فروش و هم چنین جلب اعتماد خریدار و مصرف کنندگان و کاربران انجام میشود و با توجه به الزام رعایت شرایط استاندارد نگهداری کالاهای داروخانه ای که مرتبا توسط معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی پایش و نظارت می شود، مرجوع شدن و پس گرفتن کالا بدون دلیل موجه پس از فروش، به خصوص به صورت آنلاین، کیفیت و سلامت کالا را زیر سوال خواهد برد. علاوه بر آن مرجوع نمودن کالای پس گرفته شده از طرف داروخانه به شرکت های تولیدی نیز بنابر مقررات مقدور نبوده و شرکت های توزیعی نیز مجاز به پس گرفتن محصولات سلامت محور از داروخانه نیستند، لذا هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که کالای مرجوع شده به داروخانه از طرف خریداران، تحویل مصرف کننده و یا خریدار دیگری نشود. در همین راستا اکیدا توصیه میشود که خریداران و مصرف کنندگان ریسک خرید از وب سایت ها و داروخانه های آنلاینی که شعار "ضمانت بازگشت کالا بدون هیچ گونه ایرادی" یا "ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز" را تبلیغ می کنند به جان نخرند.
با توجه به اهمیت موضوع فوق و در جهت ارتقاء کیفیت خدمات داروخانه مرکزی جمالزاده، با اخذ گواهینامه های کیفیت، از جمله گواهینامه 2015- ISO9001و هم چنین رعایت سایر الزامات مربوط به انبارش و نگهداری در دما و شرایط مناسب و توزیع و تحویل کالا طبق شرایط استاندارد تلاش می نماید بهترین و سالم ترین محصولات را با اصالت و هم چنین کیفیت مطلوب در اختیار خریداران و مصرف کنندگان قرار دهد.
در وب سایت داروکده، اطلاعات و نحوه مصرف محصولات در بروشور صفحه آن محصول ذکر شده است و داروکده هیچ گونه مسئولیتی در قبال مصرف خودسرانه و یا نادرست محصولات توسط مشتری یا بیمار را بر عهده ندارد.
داروکده تنها مجاز به فروش محصولات غیر دارویی، با مجوز رسمی فروش می باشد و به هیچ وجه قادر به فروش و یا ارسال دارو در کنار سفارشات مشتریان نمی باشد.
تمامی مراحل ثبت و ارسال سفارشات به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام میشود و داروکده به هیچ عنوان امکان تحویل حضوری سفارشاتی که آنلاین ثبت میشوند را از محل داروخانه مرکزی جمالزاده یا اصطلاحا "داروخانه دکتر جمالزاده" ندارد.
سوء استفاده از برند داروکده و یا فروش بدون مجوز محصولات ارائه شده در داروکده تبعات قانونی دارد و داروکده می تواند خاطیان را مورد پیگرد قانونی قرار دهد.

محصولات داروخانه ای یا کالاهای سلامت محور را از کجا به صورت آنلاین بخریم؟

محصولات داروخانه ای یا کالاهای سلامت محور را از کجا به صورت آنلاین بخریم؟

خرید محصولات سلامت محور از طریق سایر پلتفرم ها که اقدام به واسطه گری میان داروخانه ها و کاربران می نمایند، صرف نظر ازعدم امکان پیگیری و رهگیری دقیق سفارشات از نظر شرایط نگهداری و انبارش و توزیع کالاهای سلامت محور و نیز عدم امکان پشتیبانی علمی و فنی در رابطه با نحوه صحیح مصرف و...، امری بسیار پرریسک و خطرناک است. چرا که رعایت شرایط استاندارد نگهداری و رعایت الزامات دما و رطوبت و نور و ... در رابطه با محصولات ، به خصوص مکمل های رژیمی و غذائی، جزئی از سلامت و کیفیت کالاست و این مهم جز با خرید مستقیم از وب سایت داروخانه ای که دارای مجوز رسمی فعالیت از معاونت غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی می باشد میسر نیست. چرا که با توجه به ارزیابی های دوره ای و پایش و کنترل هایی که از طرف معاونت های غذا و دارو در رابطه با شرایط نگهداری محصولات فوق از انبار داروخانه انجام می گردد، این امر مهم در سایر فروشگاه ها و پلتفرم هائی که هیچ گونه نظارتی بر شرایط نگهداری محصولات و توزیع و بسته بندی آن ها ندارند، قابل پیگیری و پایش نیست. بنابراین خرید محصولات سلامت محور به صورت آنلاین صرفا از داروخانه های آنلاین که دارای مجوز فروش اینترنتی محصولات سلامت محورهستند توصیه می گردد.

جهت برقراری ارتباط با سایت داروکده می توانید شماره تلفن داروکده را شماره گیری کرده و داخلی مورد نظر را وارد نمایید.
شماره داروکده 02162747000 و 02152862000 است. آدرس داروکده را نیز می توانید از این طریق به دست آورید. علاوه بر این از طریق شبکه های اجتماعی نیز می تواندی در جریان فعالیت های داروکده قرار بگیرید. صفحه تلگرام و پیج اینستاگرام داروکده می تواند رابط شما و سایت داروخانه جمالزاده باشد.

سفارش از داروکده

سفارش از داروکده

برای ثبت سفارش و خرید از داروکده ابتدا به سایت داروکده به نشانی www.darukade.com وارد شوید. سپس از طریق منوها گروه محصول مورد نظر را انتخاب کنید یا از طریق صفحه الگوی خرید محصولات مورد نیاز را پیدا کنید و یا با وارد کردن اطلاعات کلیدی، محصول مد نظر را جست و جو کنید.
پس از انتخاب محصول، با انتخاب گزینه " افزودن به سبد خرید" محصول مورد نظر را وارد لیست خرید خود کرده و پس از وارد کردن اطلاعات شخصی، نوع ارسال را مشخص کنید. در صورتی که ارسال سفارش برای تهران باشد میتوانید گزینه پیک موتوری و در صورت ارسال به سایر نقاط کشور گزینه پست را انتخاب و بازه زمانی ارسال را مشخص کنید. در صورت دارا بودن کد تخفیف آن را وارد کرده و پس از محاسبه تخفیف در صفحه آخر، پرداخت را تکمیل کنید. در صورتی که سفارش شما به درستی ثبت شود، شماره پیگیری مختص به شما به صورت پیامک ارسال خواهد شد.

پیگیری سفارش داروکده

پیگیری سفارش داروکده

جهت پیگیری خرید ازداروخانه اینترنتی داروکده می توانید با شماره پیگیری داروکده تماس گرفته و از جزئیات سفارش خود مطلع شوید

حقوق و مجوز ها

حقوق و مجوز ها

کلیه حقوق مادی و معنوی داروکده متعلق به داروخانه جمالزاده بوده و هرگونه کپی برداری از اطلاعات، مطالب و محتواهای منتشر شده در داروکده تنها با ذکر منبع و اطلاع به مالک حقیقی سایت بلامانع است.

 

نماد اعتماد الکترونیک پنج ستاره داروکده

نماد اعتماد الکترونیک پنج ستاره داروکده

داروکده با سابقه فعالیت مستمر و درخشان خود از سال 88 به عنوان اولین داروخانه آنلاین کشور، پس از اخذ تاییدیه و مجوزهای لازم برای فعالیت قانونی در زمینه عرضه و فروش محصولات سلامت محور داروخانه ازدانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین وزارت صنعت، معدن و تجارت، علاوه بر جلب رضایت حداکثری مصرف کنندگان و کاربران در طول فعالیت خود، پس از ارزیابی های لازم توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک از طریق نظرسنجی های صورت گرفته از کاربران و مشتریان و همچنین بررسی و پایش سایر شاخص های مربوط به پاسخگویی به شکایات و نیز دیگر توانایی های مربوط به میزان پایبندی کسب و کار و تعهدات نسبت به مشتری، موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک پنج ستاره گردیده است. داروخانه های آنلاین دارای نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مربوطه می باشند. لذا کاربران می توانند با اطمینان کامل نسبت به سلامت و اصالت محصولات، نحوه خرید و ارسال کالا، اقدام به خرید آنلاین کلیه محصولات موجود در وب سایت داروکده نمایند.

نشان ملی ثبت (رسانه)

نشان ملی ثبت (رسانه)

وب سایت ساماندهی پایگاهی است که تقریبا اطلاعات تمام مدیران سایت ها در آن ثبت شده است ، داشتن نماد رسانه به معنای تایید حقوقی ساز و کار توسط سازمان مربوطه و وزارت ارشاد می باشد .

کابران محترم می توانند با مشاهده این نماد از اعتبار حقوقی وب سایت مربوطه اطلاع یابند .

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1403 - 1388 )