darukade topbanner

مدیر و موسس

داروکده وب سایت رسمی داروخانه مرکزی جمالزاده به صاحب امتیازی و مدیریت مجید خداپرست می باشد .

 مجید خداپرست موسس و مدیر داروخانه مرکزی جمالزاده ، (داروخانه ای با بیش از شصت سال سابقه فعالیت )می باشد که در سال 1388 و با ایده تشکیل یک پایگاه فروش اینترنتی و تخصصی محصولات غیر دارویی داروخانه اقدام به تاسیس و راه اندازی داروخانه انلاین داروکده نمود . هم اکنون و پس از 14 سال فعالیت وب سایت داروکده , این مجموعه از 7 دپارتمان مستقل که به صورت مکانیزه مدیریت و کنترل می شوند تشکیل شده است . بیشترین تلاش آقای خداپرست در طی سالیان متمادی صرف توسعه زیرساخت های مرتبط با داروخانه انلاین از جمله بخش فنی و علمی داروکده مبتنی بر ارائه خدمات نوین و مدرن داروخانه داری بوده که در راستای نگاه به اینده این حرفه و کسب و کار داروخانه ،با ایجاد و راه اندازی بخش تحقیق و توسعه و همچنین  بهره گیری سازمان از به روز ترین و حرفه ای ترین تیم های تخصصی حوزه وب و تکنولوژی های مربوط به فضای انلاین شده است .

ارتباط : manager@darukade.com

گروه نرم افزاری آریاس

درسال 1387 و هم زمان با شکل گیری ایده طراحی سایت داروکده تیمی محدود و کوچک جهت تحلیل , طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای سیستم جامع تشکیل شد که در سالهای بعد این تیم تحت مدیریت و نظارت مستقیم مجموعه داروکده توسعه و تجهیز گردید . در طی این سالیان تلاش گردید در جهت دستیابی به بیشترین بهره وری , تیم فنی به صورت محلی و اختصاصی در مجموعه داروکده مستقر و گسترش یابد و راه کارهای شخصی سازی شده بر اساس نیازمندیهای مجموعه طراحی و پیاده سازی شود .

از سال 1400 و با هدف توسعه تکنولوژی و با طراحی و توسعه نرم افزارهای هوشمند اتوماسیون داروکده , این تیم با سرپرستی گروه نرم افزاری آریاس همانند14 سال گذشته تمام امور نرم افزاری داروکده را پشتیبانی و توسعه می نماید. 

وبسایت : aryasgroup.ir

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1403 - 1388 )