darukade topbanner

محصولات ترک نوتریشن

تعداد محصولات:

19


sort icon

مرتب سازی


+ 2 سایز
کراتین 100 درصد گلد کر

1,487,000

0%

1,487,000 تومان

3.5star icon
+ 2 طعم
کراتین سی ام 3

945,000

0%

945,000 تومان

3.8star icon
+ 2 طعم
بی سی ای ای های اسپید

+ 2 سایز
سولید مس

1,678,000

0%

1,678,000 تومان

3.5star icon
+ 2 طعم
گلوتامین های اسپید

+ 3 طعم
سولید مس 2000 گرمی

1,150,000

0%

1,150,000 تومان

4.5star icon
+ 2 طعم
بی سی ای ای های اسپید 600 گرمی

مولتی پک

350,000

0%

350,000 تومان

3.5star icon
ناموجود
پک عضله سازی ترک نوتریشن 1

+ 2 طعمناموجود
گلوتامین های اسپید گلد کر لاین 500 گرمی

ناموجود
پک عضله سازی ترک نوتریشن 4

+ 2 طعمناموجود
کراتین سی ام 3 گلد کر لاین 500 گرمی

ناموجود
پک عضله سازی ترک نوتریشن 5

ناموجود
پک عضله سازی ترک نوتریشن 6

ناموجود
پک عضله سازی ترک نوتریشن 2

ناموجود
پک عضله سازی ترک نوتریشن 3

ترک نوتریشن 

 

ترک نوتریشن نامی آشنا برای بدنسازان و ورزشکاران رشته های مختلف است. 

کمپانی TREC NUTRITION یکی از پیشگامان و رهبران صنعت تولید مکمل های غذایی برای ورزشکاران و افرادی است که اهمیت بسیاری برای سلامت و تناسب اندام خود قائل اند. حفظ و بهبود سلامت کلی ورزشکاران، دستاوردی است که شرکت ترک نوتریشن خود را حامی آن دانسته و در این راستا، سعی در تولید محصولات سلامت محور گوناگونی با مواد اولیه ایمن و باکیفیت نموده است. 

آنچه که برند ترک نوتریشن را متمایز می کند، سبد محصولات گسترده آن بوده که نیازهای مختلف ورزشکاران و مصرف کنندگان را برطرف می کند. 

پودر ترک نوتریشن با طعم های مختلفی تولید شده که می تواند با به کار رفتن در تهیه اسنک ها و شیک های پروتئینی ورزشکاران، رضایت ذائقه های مختلف را جلب کند. 

 

مکمل ترک نوتریشن ساخت کجاست؟

 

شرکت ترک نوتریشن بیش از 30 سال پیش در لهستان تأسیس شد و امروزه محصولات بسیاری را در سراسر جهان به میلیون ها مصرف کننده و ورزشکار ارائه می دهد؛ از ورزشکار آماتور گرفته تا شرکت کنندگان المپیک!

 

ترک نوتریشن در ایران

 

شرکت کیمیا مکمل آراد با شعار "حامی قهرمانان" فعالیت خود را در حوزه واردات مکمل های ورزشی از سال 2007 در ایران آغاز نموده است. محصولات برند ترک نوتریشن در کارخانه کیمیا مکمل آراد، جهت تامین نیاز ورزشکاران ایران زمین در رشته های ورزشی گوناگون تولید و بسته بندی شده است. 

 

محصولات ترک نوتریشن

 

اگر ورزش را به تازگی شروع کرده اید و یا اگر سال هاست در زمینه های مختلفی به فعالیت فیزیکی پرداخته اید، دسته بندی محصولات ترک به صورت زیر جهت انتخاب صحیح مکمل ورزشی مورد نیاز و مناسب با هدف ورزشی خودتان، به شما کمک خواهد کرد.

- کراتین ترک نوتریشن

به طور کلی، مصرف مکمل های کراتین می توانند با افزایش قدرت و حجم عضلات، توان ورزشی را به خصوص در دوره های سنگین و حجم بدنسازی بالا ببرد. کراتین، انرژی مورد نیاز سلول های عضلانی را حین فعالیت فیزیکی کوتاه مدت و با شدت بالا فراهم می سازد.

1- کراتین 100 درصد گلد کرلاین

پودر کراتین مونوهیدرات ترک نوتریشن 250 گرم، علاوه بر داشتن 100% کراتین مونوهیدرات حاوی دوز مناسبی از ویتامین C نیز بوده که به محافظت از بدن ورزشکار در برابر استرس ناشی از ورزش کمک می کند.  

2- کراتین ترک نوتریشن cm3

کراتین سی ام 3 در واقع کراتین ترکیبی با بتا آلانین بوده که در دو وزن 250 و 500 گرمی تولید شده است. وجود بتا آلانین در این مکمل باعث ایجاد اثرات بیشتری در افزایش استقامت ورزشکار خواهد شد. 

 

- وی ترک نوتریشن

طبق نظر محققان ورزشی، مصرف پروتئین در کنار فعالیت های مقاومتی می تواند اثر بهتری بر روی عضله سازی و جلوگیری از تحلیل ماهیچه ها داشته باشد. ممکن است، تامین تمام پروتئین مورد نیاز ورزشکار از طریق غذا امکان پذیر نباشد. بنابراین استفاده از مکمل پروتئین وی ضروری به نظر می رسد. 

وی 100 ترک نوتریشن، حاوی ترکیبی از پروتئین های وی کنسانتره، ایزوله و هیدرولیز شده بوده و دوز بسیار مناسبی از پروتئین را به ازای هر پیمانه جهت افزایش حجم عضلات ورزشکاران ارائه می دهد.  

  1. پروتئین وی ترک نوتریشن 1500 گرم

  2. پروتئین وی ترک نوتریشن 2270 گرم

 

- گینر ترک نوتریشن

گینر سولید مس ترک نوتریشن با نسبت کربوهیدرات به پروتئین 5.8 به 1 مناسب استفاده جهت افزایش وزن در افراد ورزشکار و غیر ورزشکار با تیپ بدنی اکتومورف بوده که به سختی وزن می گیرند (هارد گینر هستند). سولید مس ترک نوتریشن علاوه بر کمک به تامین کالری، کربوهیدرات و پروتئین، حاوی طیف مناسبی از ویتامین ها و مواد معدنی جهت افزایش سطح انرژی و بهبود سلامت کلی ورزشکار نیز است. 

  1. پودر گلد کر لاین سالید مس ترک نوتریشن 2000 گرم

  2. پودر سولید مس ترک نوتریشن 3000 گرم

 

- BCAA ترک نوتریشن

آمینواسیدهای شاخه دار (bcaa)، بسیار مورد علاقه بدنسازان هستند! بی سی ای ای ترک نوتریشن به عنوان یک مکمل حاوی این آمینواسیدها از طریق مسیرهای خاصی می تواند باعث افزایش آنابولیسم (فرایند عضله سازی) و کاهش کاتابولیسم (تجزیه عضلانی) شود. همچنین، مکمل bcaa ترک نوتریشن در کاهش دردهای ناشی از تمرینات شدید نیز می تواند کمک کننده باشد. 

این مکمل، حاوی بتا آلانین و سیترولین نیز بوده که در افزایش استقامت و توان تمرینی نقش دارند. 

  1. بی سی ای ای های اسپید 300 گرم

  2. بی سی ای ای های اسپید 600 گرم

 

- گلوتامین ترک نوتریشن

گلوتامین های اسپید با قابلیت جذب سریع و انحلال پذیری بالا تولید شده است. مکمل گلوتامین برند ترک نوتریشن به تسریع ریکاوری عضلات پس از تمرین و کاهش خستگی ورزشکار کمک می نماید. همچنین، گلوتامین در جلوگیری از تحلیل عضلات نیز موثر است. 

  1. گلوتامین های اسپید 250 گرم

  2. گلوتامین های اسپید 500 گرم

 

- آمینو eaa ترک نوتریشن

پودر آمینو eaa گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرم، به تامین آمینواسیدهای ضروری و مورد نیاز بدن برای ساخت عضلات، افزایش استقامت ورزشی و بهبود عملکرد فیزیکی ورزشکار کمک می کند. 

علاوه بر این، آمینو eaa ترک نوتریشن 300 گرم، حاوی عصاره گوارانا (رفع خستگی)، عصاره چای سبز و قهوه سبز (خاصیت آنتی اکسیدانی و چربی سوزی)، کافئین (افزایش سطح انرژی) و ویتامین های B6 و B12 نیز است. 

 

قیمت محصولات ترک نوتریشن

 

به علت اینکه معمولا ورزشکاران نیاز به مصرف طولانی مدت مکمل های ورزشی دارند، انتخاب محصولات مقرون به صرفه از نظر کیفیت، اثربخشی و هزینه اهمیت بسیاری دارد.

قیمت گذاری مکمل های ورزشی تحت نظارت سازمان غذا و دارو ایران و براساس عوامل مختلفی مانند نوع و مقدار مواد به کار رفته، نوع بسته بندی، وزن محصولات و... صورت می گیرد. 

داروخانه آنلاین داروکده، با داشتن نمایندگی محصولات ترک نوتریشن در ایران، مکمل های ورزشی این برند را با قیمت رسمی و مصوب عرضه می نماید. همچنین، تیم علمی داروکده به صورت کاملا رایگان به تمامی سوالات کاربران محترم سایت در خصوص انتخاب بهترین مکمل ورزشی مناسب با شرایط آن فرد، پاسخ خواهد داد. 

 

خرید محصولات ترک نوتریشن

 

تمامی محصولات ورزشی، بهداشتی و مکمل های رژیمی موجود در داروخانه آنلاین داروکده، در انبارهایی با شرایط کاملا استاندارد نگهداری شده و سلامت کالا حین ارسال (توسط پیک برای تهران و پست پیشتاز برای سایر شهرستان ها) نیز تضمین می گردد. 

جهت خرید مکمل ترک نوتریشن می توانید به صورت اینترنتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی، از طریق داروخانه انلاین داروکده سفارش خود را ثبت نمایید تا محصولات مورد نظر شما در نازل ترین قیمت ارسال و سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

 

تالیف: افروز محمد قلی بیکی داروساز و دکترای تخصصی فارماکولوژی و زهره فرخیان کارشناس تغذیه

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 3,995,000 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1403 - 1388 )