darukade topbanner

محصولات تک ژن فارما

تعداد محصولات:

11


sort icon

مرتب سازی


بایو فم

130,000

15%

110,500 تومان

2.9star icon
بایو آی بی اس

150,000

15%

127,500 تومان

3.4star icon
بایو فلورا

132,000

15%

112,200 تومان

3star icon
بایو دایاب

132,000

15%

112,200 تومان

2.7star icon
بایو بوست

196,000

15%

166,600 تومان

3.3star icon
بایوژن

130,000

15%

110,500 تومان

3.3star icon
بایودایجست

90,000

15%

76,500 تومان

4star icon
بایو فم واژ

77,000

15%

65,500 تومان

4star icon
ناموجود
بایو لاکت

86,500

15%

73,600 تومان

2.8star icon
ناموجود
بایو دایاب ساشه

41,600

15%

35,400 تومان

3.5star icon

معرفی تک ژن فارما

 

تک ژن فارما یکی از شاخه محصولات تولید شده توسط شرکت دانش بنیان تک ژن است که دربرگیرنده مجموعه مکمل های تخصصی پروبیوتیک برای شرایط و سنین متفاوت می باشد. این مکمل های پروبیوتیک تحت برند BIO و در راستای پیشگیری و کمک به درمان بیماری‌های مختلف با سویه های باکتریایی متنوع فرموله و عرضه می شوند.  

 

شرکت تک ژن زیست

 

تک‌ژن زیست، به عنوان نخستین شرکت تولیدکننده صنعتی پروبیوتیک در ایران، در سال ۱۳۸۳ تأسیس شده است. این شرکت با در دست داشتن ابزار پیشرفته تولید و آزمایشگاه های تخصصی، سرمایه گذاری گسترده ای را در جهت بومی سازی میکروارگانیسم های کاربردی در حجم بالا نموده است. هدف اصلی این شرکت تولید محصولاتی بر پایه سویه‌های بومی و سازگار با فلور میکروبی ایرانیان با کیفیتی در حد استاندارد‌های بین المللی است. 

تک ژن با تکیه بر تحقیق و پژوهش پیوسته در تامین نیاز پروبیوتیک کشور و منطقه خاورمیانه موفق بوده است. 
این شرکت تولیدات خود را در پنج شاخه پروبیوتیک های انسانی، دامی، غذایی، لبنی و آرایشی-بهداشتی ارائه می‌ نماید.

بانک میکروبی جامع تک‌ژن، با بهره‌گیری از میکروارگانیسم‌های بومی که طی 15 سال از محصولات تخمیری تمام نقاط کشور جمع‌آوری شده است و با رعایت استانداردهایHACCP ،  GMPو ISO9001، امکان پاسخگویی به نیازهای نو ظهور کشور در این صنعت را کسب نموده است. 

 

محصولات تک ژن فارما

 

همانطور که گفته شد، تک ژن فارما محصولات پروبیوتیک خود را برای همه اعضای جامعه اعم از کودکان، بانوان و برخی بیماری ها که تنظیم فلور میکروبی روده می تواند اثر بسزایی در بهبودیشان داشته باشد، تولید کرده است. 

پس چنانچه در جستجوی مناسب ترین مکمل پروبیوتیک برای شرایط خود هستید با ما همراه باشید تا به معرفی هر مکمل BIO تک ژن فارما و کاربرد آن بپردازیم.

 

تک ژن فارما برای سلامت عمومی و تقویت ایمنی

 

پروبیوتیک‌ها ترکیبی از باکتری های مفید هستند که به طور طبیعی در دستگاه گوارش بویژه روده بزرگ زندگی می کنند و نقش بسیار مهمی در جنبه های مرتبط با سلامت ما دارند. حفظ تعادل جمعیت باکتریایی روده برای مبارزه با عوامل بیماری زا حیاتی است.

امروزه تحقیقات پیرامون سویه های مختلف میکروارگانیسم ها ادامه دارد و تاکنون مزایای بی شماری از قبیل بهبود سلامت و عملکرد دستگاه گوارش، تقویت سیستم ایمنی، کاهش التهاب و...برای آن ها شناسایی شده است. اطلاعات کامل تر در این باب را می توانید در مقاله پروبیوتیک ها و نقش آن ها در بدن، تالیف و ترجمه دکتر کوشا شهیدی (داروساز)، در مجله داروکده بیابید. 

تک ژن فارما دو مکمل پروبیوتیک را در راستای ارتقای سلامت کلی بدن طراحی کرده است:

- بایو فلورا

کپسول بایو فلورا تک ژن فارما با 4 سویه باکتری های مفید در حفظ سلامت گوارش، کاهش نفخ، یبوست و عدم تحمل های غذایی و ارتقای سیستم دفاعی بدن اثر دارد.

-بایو بوست

کپسول بایو بوست با فرمولاسیون ویژه خود پروبیوتیک را در کنار ترکیبی از 12 ویتامین و ماده معدنی آورده است تا با دریافت یک مکمل تغذیه ای، نیاز خود به مواد مغذی را به طور کامل برطرف نمایید. طراحی منحصر به فرد بایو بوست جدا از مزیت های گوارشی اش، به سیستم ایمنی بدن کمک می کند در مواجهه با بیماری های ویروسی پاسخ موثرتری ارائه دهد. همچنین برای افزایش سطح انرژی و متابولیسم بهتر غذاها مفید است. 

 

تک ژن فارما برای بانوان

 

تعادل و توازن دینامیکی باکتری های مفید دستگاه تناسلی بانوان برای پیشگیری از عفونت های میکروبی ضروری هستند. لاکتوباسیلوس ها بیشترین درصد جمعیت باکتریایی واژن را تشکیل می دهند. افزایش سن، بیماری های مختلف و دارودرمانی باعث بر هم خوردن تعادل این فلور باکتریایی می شود. تک ژن فارما برای سلامت بانوان در این زمینه مکملی را طراحی کرده است:

- بایوفم

کپسول بایو فم تک ژن فارما با دو سویه لاکتوباسیلوس برای کمک به بازسازی فلور طبیعی واژن و جلوگیری از عفونت های ادراری-تناسلی فرموله شده است. 

 

تک ژن فارما برای نوزادان و کودکان

 

باکتری های روده در نوزاد تازه متولد شده وجود ندارد و به تدریج با مصرف شیر مادر یا فرمولا شروع به شکل گیری می کنند. تحقیقات جدید نشان می دهند که ترکیب میکروبی روده کودک، نقش تعیین کننده ای در سلامت و بیماری طی سال های بعدی زندگی خواهد داشت.

از طرفی مشکلات گوارشی مانند نفخ، کولیک، اسهال های گوارشی مکرر و یبوست در کودکان می تواند نشانه ای از ترکیب نامطلوب جمعیت باکتری های روده آن ها باشد. تک ژن فارما دو مکمل پروبیوتیک را برای ارتقای سلامت نوزادان و کودکان روانه بازار کرده است:

- بایو لاکت به فرم قطره و برای کاهش بی قراری ناشی از کولیک، تقویت سیستم ایمنی و کارکرد بهتر دستگاه گوارش، مناسب استفاده در شیرخواران می باشد.

- پروبیوتیک بایوکید به شکل پودر و در ساشه های کوچک موجود می باشد و از 2 سالگی به بعد قابل استفاده است. علاوه بر مزیت های فوق، این محصول فاقد گلوتن و ترکیبات لبنی است و برای کودکانی که دچار آلرژی و عدم تحمل هستند، مناسب می باشد. 

 

تک ژن فارما برای سندرم روده تحریک پذیر

 

سندرم روده تحریک پذیر یا IBS با دردهای شکمی آزاردهنده و دوره های یبوست و اسهال همراه است و می تواند زندگی افراد را مختل کند. بنابر تحقیقات، پروبیوتیک ها قادر به کنترل التهاب و حساسیت احشایی در بیماران مبتلا به  IBSهستند. شرکت تک ژن یک مکمل پروبیوتیک تخصصی برای این مشکل تولید کرده است. 

- بایو آی بی اس بواسطه باکتری های مفیدی که دارد برای بهبود جمعیت باکتریایی، سد دفاعی روده و تعدیل عوامل التهابی که در بدتر شدن سندرم روده تحریک پذیر نقش دارند، می تواند علائم و عوارض ناشی از این بیماری را کاهش دهد. 

 

تک ژن فارما برای دیابت

 

حفظ سلامت دستگاه گوارش تنها مزیت استفاده از پروبیوتیک ها نیست. بنابر مطالعات، فلور گوارشی می تواند بر عوامل متابولیکی تاثیر بگذارد، ترشح انسولین و حساسیت سلول ها به انسولین را افزایش دهد و بدین طریق در کنترل سطح قند خون موثر باشد. 

- بایو دایاب دارای 30 کپسول و حاوی میکروارگانیسم های مفید در بهبود فاکتورهای مرتبط با کنترل قند خون است.

 

تک ژن زیست و سین بیوتیک

 

سین بیوتیک ها به مکمل هایی گفته می شود که علاوه بر پروبیوتیک، دارای پری بیوتیک نیز می باشند. پری بیوتیک ترکیبات کربوهیدرات غیرقابل هضم هستند که بوسیله باکتری های روده تخمیر شده و مورد استفاده آن ها قرار می گیرند. بدین ترتیب با تحریک رشد و فعالیت باکتری های مفید و تغییر ترکیب جمعیت میکروبی روده برای ارتقای سلامت میزبان اهمیت دارند. 

- بایوژن مکمل سین بیوتیک تک ژن زیست و به شکل ساشه و دارای ترکیبی از پروبیوتیک و اینولین به عنوان یک پری بیوتیک است. بنابراین برای ارتقای سلامت گوارشی، بهبود یبوست و کاهش قند و چربی خون و بسیاری موارد مرتبط با سلامت، مفید خواهد بود. 

 

قیمت و خرید محصولات تک ژن 

 

امروزه در دنیای مکمل های تغذیه ای، تنوع گسترده ای از مکمل ها و فرآورده های سلامت محور وجود دارد که هر کدام با پرداختن به جنبه ای از حوزه سلامت، در حفظ تندرستی ما نقش دارند. در این میان، شاید کمتر به پروبیوتیک ها توجه شده است. با این که این مکمل ها با فراهم کردن گونه های مفید باکتریایی، طیف گسترده ای از بخش های سلامت را در بر می گیرند. 

تک ژن زیست، شاخه تولید پروبیوتیک های انسانی را با عنوان تک ژن فارما و برند BIO در دست دارد و مزیت اصلی آن توجه به فلور میکروبی بر اساس ویژگی های بومی و ترکیب سویه های باکتریایی مردم کشور است. بدین ترتیب با پژوهش متمادی در این زمینه، قادر به تولید مکمل های پروبیوتیک با کیفیت و متناسب با شرایط زیست ایرانیان است. ضمن اینکه سن و اهداف مختلف سلامت در فرمولاسیون این مکمل ها بسیار مورد توجه بوده است. 

قیمت محصولات تک ژن بنابر نرخ مصوب سازمان غذا و داروی کشور مشخص می گردد و فروش آن توسط داروخانه آنلاین داروکده، به عنوان عرضه کننده رسمی و معتبر فرآورده های غیردارویی سلامت محور، صورت می گیرد. همچنین، تخفیف های مناسبتی در فواصل گوناگون سال شامل حال مکمل های تک ژن فارما و سایر محصولات داروکده خواهد شد. 

خرید محصولات تک ژن فارما از داروکده با سفارش اینترنتی از سراسر کشور قابل انجام است و دارای ضمانت اصالت، سلامت و کیفیت کالا می باشد. ضمن اینکه تیم عملی داروکده آماده پشتیبانی و ارائه پاسخ به سوالات و نظرات مشتریان عزیز می باشد. 

 

سوالات پر تکرار

1- تک ژن فارما چیست؟

تک ژن فارما نام گروهی از مکمل های پروبیوتیک است که توسط شرکت تک ژن زیست و به منظور ارتقای سلامت جامعه ایرانی، با بهره گیری از فرمولاسیون های تخصصی و بومی سازی شده تولید و عرضه می گردد. 

2- چرا پروبیوتیک تک ژن فارما را بخریم؟

مزیت خرید پروبیوتیک از تک ژن فارما، کیفیت بالا و نگاه تخصصی این شرکت داروسازی به تولید مکمل های پروبیوتیک است. علاوه بر این ها، در نظر گرفتن کودکان و بانوان به عنوان گروه جداگانه و توجه به نیاز سایر گروه های جامعه که در معرض خطر دیابت و اختلالات گوارشی هستند، به شما کمک می کند برای هر یک از اعضای خانواده خود یک انتخاب مجزا و متناسب داشته باشید.

 

تالیف: افروز محمد قلی بیکی داروساز و دکترای تخصصی فارماکولوژی و پریسا نژادحاجیان کارشناس ارشد تغذیه

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 166,600 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1403 - 1388 )