داروخانه آنلاین داروکده ، فروش اینترنتی و ارسال سریع مکمل و لوازم آرایشی بهداشتی | داروکده

امونی

امونی

شرکت داروسازی مهام فارمد با هدف تولید فراورده های درمانی و مراقبتی پوست و مو اردیبهشت سال 1397 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت به پشتوانه بیش از یک دهه تحقیقات و استفاده از تجربیات و دانش برترین متخصصان فرمولاسیون های دارویی و آرایشی- بهداشتی اقدام به تولید محصولات ضد چروک، ضد لک و روشن کننده، ضد آکنه، ضد آفتاب، شوینده های صورت و مرطوب کننده ها نموده است.

فاز اول این محصولات با نام تجاری Emoni Dermaceutics وارد بازار شده است. هدف اصلی این برند بازگرداندن شادابی و زیبایی طبیعی پوست هر فرد بوسیله ترمیم آسیب های محیطی، بیماری ها و اختلالات ناشی از افزایش سن می باشد.

محصولات امونی در دسته فراورده ای Cosmeceutical قرار می گیرند. فراورده هایی که از یک سو سبب بهبود و درمان اختلالات پوستی شده و از سوی دیگر مشابه محصولات کازمتیک به دلیل ایمنی بالا می توانند فروش بدون نسخه ای داشته باشند. از آنجایی که تمرکز محصولات امونی بر اثر بخشی است، سعی بر آن شده که فرآخور محصول بهترین و موثرترین مواد اولیه که اثرات مطلوب را ایجاد کنند، به کار گرفته شود.

 

 

- تحقیقات متعددی نور خورشید خصوصاً پرتو های فرابنفش (UV) را از اصلی ترین علت پیری پوست می دانند. در نتیجه حفاظت در برابر آفتاب، بهترین و موثرترین راه پیشگیری از پیری پوست محسوب می‌شود. به همین دلیل ضد آفتاب های طبقه اول و قائده هرم را به خود اختصاص داده‌اند.

- رتینوئید ها (مشتقات های ویتامین A) با تنظیم ساخت و تخریب سلولی دارای بیشترین اثر بخشی در بهبود الاستیسیتی و کاهش چروک های پوست می باشند.

- آنتی اکسیدان ها، شامل ویتامین های آنتی اکسیدان (ویتامین C، E، B3 و غیره) و عصاره های گیاهی، با مهار رادیکال های آزاد ناشی از نور خورشید و آلودگی‌های محیطی سبب پیشگیری از پیری پوست می شوند. همچنین ترکیباتی نظیر AHA ها و PHA ها با لایه‌برداری موضعی و ملایم سبب بهبود استحکام پوست و کاهش چروک ها می گردند.

- پپتید های جوانساز، از اجزا اصلی و دیگر فاکتورهای رشد، قله هرم را به خود اختصاص داده‌اند. این مواد به تازگی در صنعت کازمتیک مورد استفاده قرار گرفتند و به دلیل هزینه بالا کمتر از آنها در محصولات مراقبتی پوست استفاده می‌شود. استفاده از این ترکیبات در غلظت مناسب باعث اثربخشی قویتر و متمایز ساختن محصولات کازمتیک می شوند.

ترکیبات موثر در محصولات ضد چروک امونی از تخصصی ترین مواد هر طبقه هرم انتخاب شده اند. در این محصولات، ترکیبی از لایه بردار های موضعی (گلایکولیک اسید، مالیک اسید، تارتاریک اسید)، آنتی اکسیدان های قوی (گلوکونولاکتون، لاکتوبیونیک اسید)، عوامل مرطوب کننده طبیعی (NMF هایی نظیر قندها، گلیسرول، Sodium PCA، پلی اول ها)، عصاره و روغن های گیاهی (روغن هسته انگور، روغن آرگان)، رتینوئیدها (رتینیل پالمیتات) و پپتیدهای جوانساز (پپتید های تحریک کننده تولید کلاژن، پپتید های اکسیدان و پپتیدهای شبه بوتاکس) به کار رفته است. این مواد مهم ترین عوامل ضد چروک شناخته شده هستند که اثرات آنها در مقالات و منابع علمی معتبر ذکر شده است. همچنین مواد در غلظتی به کار رفته اند که علاوه بر بالاترین اثربخشی، دارای خاصیت هم افزایی (سینرژیسم) با سایر مواد موثر باشند. جهت افزایش نفوذ پذیری و پایداری پپتید های جوانساز، فرمولاسیون آن ها به شکل امولسیون سه فازی W/O/W طراحی شده است.

محققان حوزه کازمتیک و مراقبت از پوست، مواد موثر پیشگیری کننده، بازگرداننده و درمان کننده علائم پیری پوست (چروک، تغییرات رنگدانه ای و افتادگی پوست) را در قالب یک هرم معرفی می کنند. هرچه به قائده هرم نزدیکتر شویم، مستندات و مطالعات قوی تری در پشتیبانی از اثرات ضد چروک و ضد پیری وجود دارد.

 

فیلتر جستجو
محصولات موجود
محصولات با تخفیف
محصولات با هدیه
تا 722500 تومان
از 250400 تومان
مرتب سازی بر اساس
لطفا کمی صبر کنید ...