محصولات آدریان

تعداد محصولات:

7


sort icon

مرتب سازی


star icon
کلاژن گلد

542,800

40%

325,700 تومان

3.6star icon
دورمیرین فورت

50,000

40%

30,000 تومان

3.6star icon
star icon
گرناهیر پریمیوم

376,000

10%

338,400 تومان

3.1star icon
star icon
ساشه کلاژن گلد 20 عددی

599,500

18%

491,600 تومان

3.4star icon
star icon
کلاژن گلد هیر

675,800

10%

608,300 تومان

3.5star icon
ناموجود
آیروکپ

78,500

0%

78,500 تومان

3.7star icon

معرفی برند آدریان

 

برند آدریان متعلق به شرکت توسعه طب آدریان سلامت است. شناخته شده ترین محصولات برند آدریان به مکمل های تخصصی حاوی کلاژن برای سلامت پوست، مو و ناخن اشاره دارد. این مکمل ها در فرم های دارویی متنوع و برای اهداف مختلف فرموله شده اند. این برند در جهت توسعه و تکمیل مجموعه مکمل های خود، اقدام به ارائه محصولات بیشتری در زمینه تنظیم خواب و رفع کم خونی نیز نموده است. 

 

شرکت توسعه طب آدریان سلامت 

 

شرکت توسعه طب آدریان سلامت در سال 1396 با اسم شرکت سهامی خاص اکسیر زیبایی لیان تاسیس شد و در سال 1398 به اسم فعلی تغییر نام داد. تولید محصولات کلاژن و سایر مکمل های برند آدریان بر پایه تحقیقات علمی می باشد و بهره گیری از دانش به روز نیروی متخصص و انطباق با استانداردهای جهانی، برای ارتقای شیوه زیست و سلامت جامعه ایرانی از مهمترین ویژگی های شرکت توسعه طب آدریان سلامت است. 

 

محصولات آدریان سلامت 

 

فعالیت در زمینه تخصصی مکمل های حاوی کلاژن هیدرولیز شده از برجسته ترین خصوصیات این برند محسوب می شود. فرمولاسیون منحصر به فرد محصولات کلاژن آدریان با سایر ریزمغذی ها در اشکال مختلف دارویی آن را برای اهداف گوناگون سلامت انحصاری می کند. اغلب محصولات برند آدریان به سفارش شرکت توسعه طب آدریان سلامت در داروسازی های مطرح کشور همچون داروسازی امین یا عبیدی تولید می شود. 

با ما همراه تا در ادامه با هر یک از این محصولات و کاربرد آن ها آشنا شویم:

 

آدریان و زیبایی پوست، مو و ناخن

 

کلاژن از مهمترین پروتئین های ساختاری است که موجب استحکام و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست و محافظت و یکپارچگی ساقه مو می شود. افزایش سن و بسیاری عوامل محیطی با آسیب تدریجی به پروتئین های کلاژن باعث افتادگی و کاهش شادابی پوست و شکنندگی موها می شود. 

آدریان مجموعه کاملی از محصولات کلاژن را برای تامین این پروتئین گرد هم آورده است. مزیت محصولات کلاژن آدریان می تواند این باشد که کلاژن آن غالبا از نوع هیدرولیز شده با منشا دریایی است و بالاترین زیست دسترسی و شباهت را با ساختار کلاژن در انسان دارد. بدین ترتیب به خوبی برای جذب شده و در ترمیم و تشکیل ساختمان های کلاژنی پوست و مو شرکت می نماید. 

- قرص کلاژن گلد 

کلاژن گلد با حدود 800 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده نوع 1 و 3 به فرم قرص روکش دار و تعداد 60 عدد در هر قوطی فراهم کننده میزان مناسبی از این پروتئین برای سلامت عمومی پوست، مو و ناخن می باشد. 

- ساشه کلاژن گلد 20 عددی 

این محصول فرمولاسیون تخصصی تری برای پوست دارد. دوز 5000 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده، 50 میلی گرم هیالورونیک اسید و 80 میلی گرم ویتامین C آن را قابل رقابت با سایر محصولات کلاژن می سازد. یافته های بالینی حاصل از ساشه کلاژن گلد آدریان، حاکی از نتایج ثمربخش آن در ارتقای خاصیت کشسانی پوست و ماندگاری اثرات مثبت آن تا مدتی پس از قطع مصرف است. 

مزیت دیگر این فرم از کلاژن گلد آدریان، ساشه های پودری آن است که دوزهای مشخصی از کلاژن را به فرم پودر با سهولت مصرف و هضم بهتر، در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد. 

- کلاژن گلد بیوتین و ویتامین سی

طراحی این محصول بر اساس سه ماده مغذی برای پوست، مو و ناخن است. به این ترتیب که دارای 500 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده در کنار بیوتین و ویتامین سی می باشد. بنابراین چنانچه قرص کلاژن گلد پلاس بیوتین و ویتامین سی را مصرف کنید، نیاز به مصرف جداگانه هر کدام از این مواد مغذی ندارید

بر اساس آنچه تا به اینجا معرفی شد، استفاده از مکمل های خوراکی کلاژن آدریان می تواند تا حد زیادی تامین کننده سلامت پوست ما باشد. هر چند داشتن دانش در حوزه سلامت پوست و شناسایی سایر ترکیبات مفید برای پوست، از اهمیت بسزایی برخوردار است. مطالعه مقاله ترکیبات موثر در کاهش چین و چروک پوست، تالیف و ترجمه دکتر احسان عمادی (داروساز) در این زمینه خالی از لطف نیست. 

در ادامه به بررسی دو مکمل آدریان برای سلامت ساختاری و رشد بهتر موها می پردازیم:

- کلاژن گلد هیر

ساشه کلاژن گلد هیر ترکیب اختصاصی برای کمک به رشد و استحکام موها دارد. این مکمل از کلاژن و کراتین که در دسته پروتئین های اصلی مو هستند، استفاده کرده است. همچنین عصاره بامبو در کنار سلنیوم، زینک و  بیوتین برای کمک به اثرات آنتی اکسیدانی و تحریک فولیکول های مو، به کلاژن گلد هیر اضافه شده است. طعم آلبالویی این مکمل، مصرف آن را دلپذیر و آسان می نماید. 

- گرناهیر پریمیوم

گرناهیر پریمیوم خلاقیت ویژه ای را در فرمولاسیون خود بکار گرفته است و بدون استفاد از مواد مغذی متعدد، گلچینی از بهترین ها را برای سلامت مو گرد هم آورده است. 

این محصول برخلاف سایر مکمل های پوست و موی آدریان، فاقد کلاژن است اما دارای کراتین با تکنولوژی ساخت کراپلاست آمریکا می باشد که فعالیت زیستی بالا و شباهت 90 درصدی به کراتین طبیعی مو دارد. به علاوه، حاوی ال-سیستین، پابا و مخمر غنی از ویتامین های B، اسیدفولیک و اسیدهای آمینه، است.

 

آدریان با اثرات کمک درمانی

 

مکمل های برند آدریان تنها به مراقبت از پوست و مو محدود نمی شود. اثرات سایر مکمل های آدریان در جهت کمک به رفع کمبود آهن و خواب بهتر نیز هستند. 

- آیروکپ دارای 30 میلی گرم آهن به فرم فروس گلایسین سولفات است و برای تامین آهن مورد نیاز و پیشگیری و کمک به درمان کم خونی مورد استفاده قرار می گیرد. 

- دورمیرین فورت برند آدریان در جهت بهبود کیفیت خواب تحت لیسانس فارمااس سوئیس تولید شده است. هر کپسول دورمیرین فورت دارای ترکیبات گیاهی خواب آور و آرام بخشی نظیر عصاره بادرنجبویه و سنبل الطیب در کنار هورمون طبیعی خواب یعنی ملاتونین و زینک است که بدون ایجاد وابستگی در مقایسه با داروهای شیمیایی، باعث به خواب رفتن سریع تر و عمیق تر می شود.

 

قیمت و خرید محصولات آدریان

 

برخورداری از ظاهری زیبا مستلزم سلامت و شادابی پوست و موی شماست. این امر می تواند در تصویر فرد از خود تاثیر زیادی داشته باشد. از طرفی، افزایش سن و عوامل آسیب رسان محیط می توانند با روندی آهسته اما ناپیدا، اثرات مضر خود را بر پوست و موی شما داشته باشند. در این میان استفاده از یک روتین پوستی در کنار استفاده خوراکی از مکمل های تغذیه ای، اثربخشی را چند برابر خواهد کرد. کلاژن یکی از کلیدی ترین ترکیبات موجود در پوست و مو و فاکتوری تعیین کننده است. 

شرکت توسعه طب آدریان سلامت با تعدادی از مکمل های متنوع مراقبت از پوست و موی حاوی کلاژن، می تواند به شما در انتخاب یک محصول خوراکی کلاژن کمک شایانی کند. قیمت تمام محصولات برند آدریان مانند دیگر محصولات داروکده، با نظارت سازمان غذا و داروی کشور مشخص می شود.

فروش محصولات آدریان در داروکده صورت می گیرد که به عنوان نخستین و بزرگترین داروخانه آنلاین در سراسر کشور، سال هاست که عرضه کننده رسمی محصولات سلامت محور غیردارویی در جهت ارتقای سطح سلامت جامعه ایرانی است. 

خرید محصولات آدریان از داروکده به شما مزیت استفاده از تخفیف های مناسبتی و فرصت بهره مندی از پشتیبانی تیم علمی و متخصص داروکده را می دهد تا پیش از خرید و پس از آن، سوالات و نظرات خود را به اشتراک بگذارید. 

 

سوالات متداول

1- آدریان چه محصولاتی دارد؟

برند آدریان شامل مجموعه ای از مکمل های خوراکی است که اغلب آن ها بر پایه کلاژن هیدرولیز شده دریایی و برای سلامت پوست و مو هستند. هر چند، آدریان عرضه کننده مکمل در حوزه های دیگری همچون بهبود خواب و تامین آهن مورد نیاز بدن نیز است. 

2- برند آدریان ساخت کدام کشور است؟

آدریان برای شرکت توسعه طب آدریان سلامت بوده و یک برند ایرانی است. هر چند، دورمیرین فورت به عنوان زیرمجموعه ای از محصولات برند آدریان برای کمک به خواب بهتر، تحت لیسانس کمپانی فارمااس سوئیس طراحی و عرضه گشته است.   

 

تالیف: الهه عبدالهی دکترای تخصصی فارماکولوژی و پریسا نژادحاجیان کارشناس ارشد تغذیه

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 608,220 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1403 - 1388 )