darukade topbanner

محصولات زیست تخمیر

تعداد محصولات:

12


sort icon

مرتب سازی


ویتالاکت

150,000

10%

135,000 تومان

3.6star icon
فمی لاکت توپلاس

80,500

10%

72,500 تومان

3.7star icon
لاکتوگام

55,000

5%

52,300 تومان

2.8star icon
ژری لاکت توپلاس

92,300

10%

83,100 تومان

3.6star icon
روژویت رویال ژلی

147,200

10%

132,500 تومان

3.6star icon
کیدی گارد

68,800

0%

68,800 تومان

3.5star icon
کلپریبس

80,000

15%

68,000 تومان

3.1star icon
بیبی یست

50,000

0%

50,000 تومان

3.3star icon
روژویت

196,200

0%

196,200 تومان

3.5star icon
بایوبیون

98,100

0%

98,100 تومان

3.5star icon
ناموجود
دیلیست

65,000

15%

55,300 تومان

3.4star icon

زیست تخمیر، اولین تولید کننده پروبیوتیک در ایران

 

شاید شما هم زیست تخمیر را با پروبیوتیک های معروف آن بشناسید. شرکت زیست تخمیر در سال 1381 فعالیت خود را با تولید مکمل های پروبیوتیک آغاز نمود. پیش از تولید این محصولات توسط زیست تخمیر، تمامی پروبیوتیک های موجود در بازار ایران، وارداتی بوده اند. زیست تخمیر با شناخت نیاز جامعه ایرانی، اقدام به تولید محصولات پروبیوتیک با استفاده از باکتری های فلور نرمال بدن افراد ایرانی، در انواع فرم های دارویی کرد. در نتیجه برتری محصولات زیست تخمیر بر محصولات پروبیوتیک خارجی، علاوه بر کیفیت بالا، سازگاری آن ها با بدن مردم ایران است.

محصولات زیست تخمیر را می توان به سه دسته پروبیوتیک ها، نفخ و سوء هاضمه و ویتامین ها و مواد معدنی تقسیم نمود.

 

پروبیوتیک زیست تخمیر

 

همانطور که گفتیم، برند زیست تخمیر به پروبیوتیک های آن معروف است.

- فمی لاکت توپلاس

فمی لاکت توپلاس، یک مکمل سین بیوتیک برای تمام اعضای خانواده است. سینبیوتیک ها علاوه بر باکتری های مفید پروبیوتیک، ترکیبات پری بیوتیک نیز دارند. فمی لاکت توپلاس دارای فرمولاسیون جدید از 8 نوع باکتری مفید به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک است. این مکمل فاقد گلوتن بوده و برای افراد مبتلا به سلیاک مناسب است. مصرف فمی لاکت توپلاس در بهبود یبوست، اسهال و علائم سندروم روده تحریک پذیر موثر است.

 

- ژری لاکت توپلاس

ژری لاکت توپلاس، مکمل سین بیوتیک مناسب دستگاه گوارش سالمندان است. این مکمل حاوی 6 نوع باکتری پروبیوتیک و پری بیوتیک فروکتوالیگوساکارید است. بسیاری از سالمندان با مشکل یبوست درگیر هستند. کپسول ژری لاکت توپلاس، مکمل مناسبی برای بهبود یبوست مزمن، تقویت عملکرد دستگاه گوارش و تنظیم عملکرد سیستم ایمنی سالمندان است.

 

- دیلیست

دیلیست مکمل پروبیوتیک حاوی باکتری ساکارومایسس بولاردی است. دیلیست به بهبود اختلالات گوارشی مانند اسهال، سندروم روده تحریک پذیر، IBD، عفونت های انگلی و عفونت هلیکو باکتر پیلوری کمک می کند. این مکمل با تاثیر بر بازسازی فلور میکروبی روده، اثرات مثبت خود را اعمال می کند. کپسول دیلیست زیست تخمیر نیز فاقد گلوتن است.

 

- لاکتوگام

لاکتوگام با دیگر محصولات پروبیوتیک زیست تخمیر کمی متفاوت است. لاکتوگام زیست تخمیر در واقع یک پروبیوتیک دهانی است. این قرص مکیدنی نعنایی، در حفظ سلامت دهان، دندان ها، لثه ها، گوش و گلو و رفع بوی بد دهان موثر است. لاکتوگام فاقد شکر و گلوتن و هر بسته از آن مناسب مصرف 10 روز است.

 

- پروبیوتیک کودکان

  • بیبی یست: بیبی یست مکمل سین بیوتیک زیست تخمیر مخصوص نوزادان و کودکان است. مصرف پودر بیبی یست به بهبود و پیشگیری از اسهال مسافرتی و اسهال ناشی از آنتی بیوتیک ها در کودکان کمک می کند. 
  • کیدی گارد: این مکمل سین بیوتیک نیز در نوزادان، کودکان و همچنین بزرگسالان قابل مصرف است. کیدی گارد، با طعم توت فرنگی و فاقد شکر و گلوتن است. این فرآورده علاوه بر تاثیر در حفظ سلامت گوش، حلق و بینی به کاهش بوی بد دهان نیز کمک می کند.

 

ویتامین ها و مواد معدنی

 

- مولتی ویتامین

  • ویتالاکت: ویتالاکت نوعی مولتی ویتامین- مینرال به همراه پروبیوتیک است. این ترکیب منحصر به فرد شما را از مصرف چندین مکمل بی نیاز می کند. قرص ویتالاکت زیست تخمیر به تقویت سیستم ایمنی، بهبود عملکرد سیستم گوارشی، تنظیم فلور طبیعی روده و تامین ویتامین ها و مواد معدنی کمک می کند. این مکمل در کودکان بالای 4 سال نیز قابل مصرف است.
  • پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی: این مکمل حاوی ویتامین های محلول در چربی، ویتامین های محلول در آب و زینک است. پاستیل مولتی ویتامین به تامین نیاز روزانه کودکان به این ویتامین ها و زینک کمک می کند و در حفظ سلامت عمومی، افزایش انرژی و تقویت سیستم ایمنی آن ها موثر است. این محصول زیست تخمیر نیز فاقد گلوتن بوده و در کودکان بالای 4 سال و بزرگسالان قابل استفاده است.

 

- سایر ترکیبات (رویال ژلی)

  • رژویت: حاوی 30 قرص مکیدنی رویال ژلی و ویتامین C با طعم هلو است. این مکمل به حفظ سلامت عمومی بدن، تقویت سیستم ایمنی و افزایش انرژی کمک می کند.
  • رژویت رویال ژلی: این مکمل رویال ژلی شرکت زیست تخمیر نیز در سلامت عمومی بدن موثر است. البته این محصول به شکل ویال های تک دوزی 2000 میلی گرمی تولید شده است. 

 

نفخ و سوء هاضمه

 

- کلپریبس

این مکمل فاقد گلوتن، با داشتن نعنا فلفلی به افراد مبتلا به سندروم روده تحریک پذیر در کنترل انقباض روده، نفخ، درد شکمی و تنظیم حرکات روده کمک می کند.

 

قیمت و خرید محصولات زیست تخمیر

 

با توجه به تغییر سبک غذایی به سمت فست فودها و غذاهای نیمه آماده، بسیاری از مردم از اختلالات گوارشی مانند یبوست، نفخ، دردهای شکمی و... رنج می برند. پروبیوتیک ها کلید حل این مشکلات هستند.

اگرچه اغلب مردم باکتری ها را به عنوان میکروارگانیسم های مضر می شناسند، اما بسیاری از آن ها در واقع مفید هستند. برخی از باکتری ها به هضم غذا، تولید ویتامین ها و تخریب سلول های بیماری زا کمک می کنند. حتی تاثیر پروبیوتیک ها در کاهش وزن نیز در مطالعات بررسی و اثبات شده است. بسیاری از میکروارگانیسم های موجود در محصولات پروبیوتیک مشابه باکتری های موجود در بدن ما هستند.

سازمان جهانی بهداشت، پروبیوتیک ها را میکروارگانیسم ها زنده ای معرفی کرده است که در صورت مصرف به مقدار مناسب، برای میزبان مفید هستند. مکمل های پروبیوتیک یکی از محبوب ترین مکمل ها هستند. پروبیوتیک ها برای کمک به کاهش علائم بیماری های گوارشی، تقویت سیستم ایمنی و حفظ فلور طبیعی روده به کار می روند.

اگر تصمیم به خرید مکمل پروبیوتیک گرفتید، محصولات زیست تخمیر را  به شما پیشنهاد می کنیم. مکمل های زیست تخمیر علاوه بر باکتری های مفید پروبیوتیک، حاوی کربوهیدرات فروکتوالیگوساکارید بوده که در واقع غذای این باکتری های را برای رشد و تکثیر فراهم می کنند. اکثر محصولات این شرکت فاقد گلوتن بوده و بهترین گزینه برای افراد مبتلا به سلیاک هستند. پروبیوتیک های برند زیست تخمیر که در داروکده به فروش می رسند، نیازی به نگهداری در یخچال ندارند.

مکمل با کیفیت را باید از یک داروخانه با کیفیت و معتبر طلب کرد! داروخانه آنلاین داروکده دارای بیش از دو دهه سابقه در فروش محصولات غیر دارویی داروخانه است. همچنین داروکده، اولین داروخانه کشور است که در سال 1394 مجوز فروش اینترنتی این محصولات را دریافت نموده است. با خرید اینترنتی از داروکده، سفارش خود را در سریع ترین زمان ممکن، در بسته بندی شیک، استاندارد و سازگار با طبیعت درب منزل تحویل بگیرید. انتخاب یک داروخانه معتبر برای خرید نشانه هوش و ذکاوت شماست!

 

سوالات متداول

  • زیست تخمیر چیست؟

برند زیست تخمیر، تولید کننده مکمل های غذایی و اولین تولید کننده محصولات پروبیوتیک در ایران است.

 

  • لاکتوگام زیست تخمیر چه محصولی است؟

لاکتوگام نوعی پروبیوتیک دهانی برای حفظ سلامت دهان و دندان ها و رفع بوی بد دهان است.

 

تالیف: افروز محمد قلی بیکی داروساز و دکترای تخصصیفارماکولوژی و زهرا قباخلو کارشناس تغذیه

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 196,200 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1403 - 1388 )