محصولات ویثر نوتریشن

تعداد محصولات:

28


sort icon

مرتب سازی


+ 2 طعمstar icon
وی پروتئین ایزوله ویثر

+ 3 طعمstar icon
رئال گین

1,938,500

10%

1,744,600 تومان

4.5star icon
+ 2 طعمstar icon
کراتین بتا آلانین ویثر

star icon
وی پروتئین ویثر

3,556,100

10%

3,200,500 تومان

3.9star icon
+ 3 طعمstar icon
کراتین مونوهیدرات ویثر

+ 3 طعمstar icon
نوتری مس

1,760,400

10%

1,584,400 تومان

4.5star icon
+ 3 طعمstar icon
بتا پمپ ویثر

636,000

10%

572,400 تومان

4.5star icon
+ 3 طعمstar icon
آمینو وی ویثر 375 عددی

+ 3 طعمstar icon
رئال گین 2270 گرمی

1,052,200

10%

947,000 تومان

4.5star icon
+ 3 طعم
بی سی ای ای ویثر 300 گرمی

star icon
بی سی ای ای ویثر

618,200

10%

556,400 تومان

3.9star icon
+ 2 طعمstar icon
نوتری مس 1818 گرمی

735,200

10%

661,700 تومان

4.5star icon
+ 2 طعمstar icon
آمینو وی ویثر 150 عددی

star icon
رئال گین 1362 گرمی

702,500

10%

632,200 تومان

3.1star icon
+ 3 طعمstar icon
ال گلوتامین ویثر

958,400

10%

862,500 تومان

4.5star icon

ویثر نوتریشن

 

مکمل های ورزشی ویثر نوتریشن برای تامین نیاز بدنسازان در همه دوره های بدنسازی کافی هستند و تنها کافیست با مشورت با مشاورین داروکده مناسب ترین مکمل را انتخاب کنید.

 

محصولات ویثر نوتریشن

 

محصولات برند ویثر نوتریشن توسط شرکت عرشیا مکمل آریا تولید شده است که در سال 1388 در اصفهان تاسیس گردید.

محصولات Wisser Nutrition با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و تحت نظارت دقیق تولید می شوند. این محصولات دارای استانداردهای بین المللی هستند و ایمنی و اثربخشی آنها قابل توجه است.

ویثر نوتریشن محصولات متنوعی برای اهداف مختلف بدنسازی ارائه می دهد. این محصولات شامل مکمل های بدنسازی و ویتامین ها و مواد معدنی می شوند.

 

1- مکمل های بدنسازی ویثر نوتریشن

 

مکمل های بدنسازی نقش مهمی در رسیدن به اهداف ورزشی دارند. آنها می توانند به ورزشکاران کمک کنند تا سریعتر عضله بسازند، چربی سوزی کنند، و عملکرد ورزشی خود را بهبود ببخشند.

- پروتئین وی ویثر

این برند هر دو نوع مکمل وی ایزوله و کنسانتره را برای تامین نیاز بدنسازان طراحی کرده است. پروتئین وی ایزوله نسبت به کنسانتره

  • پروتئین خالص بیشتری دارد

  • کمتر کربوهیدرات، چربی و لاکتوز دارد

به عبارت دیگر، پروتئین وی ایزوله گزینه بهتری برای افرادی است که به دنبال افزایش توده عضلانی یا کاهش وزن هستند.

 

- آرژنین

این برند دو محصول ال آرژنین و ای ای کی جی 1000 میلی گرمی دارد. ال آرژنین یک اسید آمینه است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود. aakg مخفف Arginine Alpha-Ketoglutarate است که ترکیبی از ال آرژنین و آلفا کتوگلوتارات است.

تفاوت اصلی بین ال آرژنین و aakg این است که aakg به سرعت تر از ال آرژنین به نیتریک اکسید تبدیل می شود.

 

- آمینو

آمینو وی ویثر در 2 قوطی 150 و 375 عددی طراحی شده است. مکمل های آمینو نقش مهمی رشد و ترمیم عضلات، بهبود عملکرد ورزشی، کاهش خستگی و تسریع ریکاوری دارند.

 

- اچ ام بی

HMB یک مکمل مفید برای بدنسازان است که می تواند به افزایش رشد عضلات، کاهش عضله سوزی و تسریع ریکاوری کمک کند. کپسول HMB ویثر در قوطی های 120 عددی 1000 میلی گرمی عرضه شده است.  

 

- ال کارنیتین

این برند دو مکمل ال کارنیتین و ال کارنیتین به همراه چای سبز دارد. افزودن عصاره چای سبز به ال کارنیتین به چربی سوزی و کاهش وزن بیشتر کمک می کند. ولی برای بدنسازانی که به دنبال استفاده از ال کارنیتین برای بهبود ریکاوری هستند، مکمل ال کارنیتین تنها انتخاب بهتری است.

 

- بی سی ای ای

BCAA ویثر نوتریشن به شکل قرص و پودر طراحی شده است. بی سی ای ای (آمینو اسیدهای شاخه دار) سه اسید آمینه ضروری هستند که نقش مهمی در رشد و ترمیم عضلات دارند.

 

- پمپ

پودر بتا پمپ ویثر ویثر 300 گرمی در 3 طعم هلو، لیمو و چند میوه تولید شده است که به بدنسازان به ویژه بدنسازان حرفه ای برای افزایش قدرت و استقامت کمک می کند.

 

- سی ال ای

سی ال ای ویثر نوتریشن با داشتن ال کارنیتین به چربی سوزی و کاهش بیشتر چربی بدن کمک می کند.

 

- گلوتامین

پودر ال گلوتامین ویثر در دو وزن 300 و 500 گرمی عرضه شده است. گلوتامین یک مکمل ضروری برای بدنسازان است که به بهبود ریکاوری، کاهش درد عضلانی و جلوگیری از تحلیل رفتن عضلات کمک می کند.

 

- گینر

رئال گین ویثر نوتریشن یک مکمل افزایش وزن است که حاوی کربوهیدرات و پروتئین با نسبت تقریبا 3 به 1 است. این مکمل به افزایش وزن و حجم عضلات، بهبود عملکرد و ریکاوری ورزشکاران کمک می کند. رئال گین به 2 فرم قوطی و سطل طراحی شده اند.

 

- مس

نوتری مس ویثر نوتریشن در شکل قوطی و سطل در داروخانه ها در دسترس است. نسبت کربوهیدرات به پروتئین در نوتری مس ویثر 5 به 1 است.

 

- کراتین

ویثر نوتریشن 3 قوطی کراتین دارد. کراتین ویثر نوتریشن که در قوطی های 300 و 500 گرمی هستند. و کراتین بتا آلانین ویثر که برای بدنسازان حرفه ای تر برای کاهش خستگی و افزایش قدرت حین تمرین انتخاب بهتری است.

 

- کربو

کربو پلاس ویثر نوتریشن به شکل قوطی و سطل طراحی شده است. پودر کربو ویثر یک مکمل کربوهیدرات است که حاوی کربوهیدرات های ساده و پیچیده است. این مکمل به افزایش انرژی، بهبود عملکرد و ریکاوری ورزشکاران کمک می کند.

 

2- ویتامین ها و مواد معدنی

 

بدنسازان به دلیل تمرینات سنگین و استرس زا، بیشتر در معرض کمبود ویتامین ها و مواد معدنی قرار دارند. مصرف مولتی ویتامین و ویتامین ث می تواند به تامین نیازهای بدنسازان به این مواد مغذی کمک کند و فواید زیر را برای آنها به همراه داشته باشد.

افزایش سطح انرژی

 ویتامین ها و مواد معدنی نقش مهمی در تولید انرژی در بدن دارند. مصرف مولتی ویتامین و ویتامین ث می تواند به افزایش سطح انرژی بدنسازان در حین تمرین کمک کند.

بهبود عملکرد ورزشی

 ویتامین ها و مواد معدنی به بهبود عملکرد ورزشی بدنسازان کمک می کنند. مصرف مولتی ویتامین و ویتامین ث می تواند به بهبود قدرت، استقامت و سرعت بدنسازان کمک کند.

تقویت سیستم ایمنی

 ویتامین ث یک آنتی اکسیدان قوی است که به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. مصرف ویتامین ث می تواند به کاهش خطر ابتلا به بیماری های عفونی در بدنسازان کمک کند.

به همین دلیل این برند محصولات زیر را در دسترس بدنسازان قرار داده است.

  • مولتی ویتامین ویثر

  • قرص جویدنی ویتامین سی ویثر

 

قیمت و خرید مکمل ویثر نوتریشن

 

برند ویثر نوتریشن یکی از معتبرترین برندهای مکمل های بدنسازی است که محصولات متنوعی برای اهداف مختلف بدنسازی ارائه می دهد. داروخانه آنلاین داروکده نیز یکی از بزرگترین داروخانه های آنلاین در ایران است که انواع مکمل های بدنسازی را از برندهای معتبر دنیا عرضه می کند.

مکمل های ویثر نوتریشن را از داروخانه اینترنتی داروکده بخرید. داروخانه آنلاین داروکده همواره تلاش می کند تا محصولات خود را با قیمت مناسب و رقابتی عرضه کند. قیمت مکمل های ویثر در داروخانه آنلاین داروکده بسیار مناسب است و با توجه به کیفیت بالای این محصولات، ارزش خرید بالایی دارند. 

همچنین، با خرید از داروکده نیاز به مراجعه حضوری به داروخانه ها را ندارید و می توانید مکمل های ویثر را به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

داروکده تمامی مکمل های ویثر را که در بازار دارویی ایران وجود داشته باشد، موجود دارد. همچنین، بر خلاف سایر وب سایت ها داروکده سلامت، کیفیت و قیمت محصولات خود را تضمین می کند. علاوه بر این، از کاربران خود تا زمان رسیدن به اهداف ورزشی خود به صورت کاملا رایگان و آنلاین حمایت می کنند. این حمایت توسط تیم علمی شامل متخصصین داروسازی و کارشناسان علمی از رشته های تغذیه و سایر رشته های پزشکی و ورزشی هستند.

 

سوالات متداول

1- مکمل ویثر ساخت کجاست؟ 

مکمل های ویثر نویشن در شرکت عرشیا مکمل تولید شده اند.

2- کراتین ویثر را از کجا بخریم؟

پیشنهاد می کنیم که مکمل های بدنسازی به ویژه کراتین اصل را از داروخانه آنلاین داروکده بخرید. همه ساله تقلبات گسترده ای در مورد مکمل های کراتین گزارش می شود.

 

تالیف: افروز محمد قلی بیکی داروساز و دکترای تخصصی فارماکولوژی و مصطفی جلالی کارشناس ارشد تغذیه 

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 3,630,700 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1402 - 1388 )