محصولات پگاه

تعداد محصولات:

15


sort icon

مرتب سازی


+ 4 طعمstar icon
سوپر ویت گینر اولترا پاور

1,308,000

0%

1,308,000 تومان

3.4star icon
+ 4 طعمstar icon
پروتئین وی اولتراپاور

534,100

0%

534,100 تومان

3.5star icon
star icon
بی سی ای ای اولتراپاور

621,300

0%

621,300 تومان

3.6star icon
+ 4 طعمstar icon
گینر سوپر ویت اولتراپاور 4000 گرم

+ 4 طعمstar icon
پروتئین وی بانوان اولتراپاور

+ 3 طعمstar icon
پروتئین وی اولتراپاور 1 کیلوگرم

+ 2 سایزstar iconناموجود
پروتئین تغلیظ شده شیر

1,060,000

0%

1,060,000 تومان

4.5star icon
+ 4 طعمstar iconناموجود
وی پروتئین و پرمیکس ویتامین

star iconناموجود
کراتین مونوهیدرات اولترا پاور

+ 2 سایزناموجود
پروتئین تغلیظ شده شیر سایز کوچک

ناموجود
ال گلوتامین اولترا پاور

+ 3 طعمناموجود
کربو اولترا پاور

348,800

0%

348,800 تومان

3.7star icon
ناموجود
ال آرژنین اولتراپاور

150,000

0%

150,000 تومان

3.5star icon
ناموجود
ال کارنیتین اولتراپاور

مکمل پگاه

 

پروتئین پگاه و سایر مکمل های بدنسازی پگاه را از داروخانه آنلاین داروکده بخرید. شرکت پگاه (برند شرکت صنایع شیر ایران)، نخستین کارخانه شیر پاستوریزه ایران، در سال 1333 تاسیس شده است. 

شرکت پگاه اولین کارخانهٔ شیر پاستوریزه و فرآورده لبنی ایران است. این برند ابتدا تنها شیر، شیرکاکائو، ماست، دوغ، بستنی، پنیر، کره و کشک تولید می کرده است. اما امروزه مکمل های ورزشی متنوعی نیز تولید می کند.

مکمل های پگاه از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردارند و یکی از مهمترین رقبای مکمل های بدنسازی خارجی هستند. 

 

مکمل ورزشی پگاه

 

ورزشکاران و بدنسازانی که مدت زمان طولانی و با شدت بالا تمرین می کنند، نیازهای تغذیه ای بیشتری دارند. بنابراین، این ورزشکاران بایستی در کنار رژیم غذایی مناسب از مکمل های بدنسازی نیز استفاده کنند.

برند پگاه، مکمل های بدنسازی متنوعی برای تامین نیاز ورزشکاران طراحی کرده است. مکمل های بدنسازی که با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای ورزشکاران به ویژه بدنسازان در دسترس هستند. مکمل‌های بدنسازی گوناگون از پودر وی گرفته تا پودر گلوتامین. 

تقریبا تمامی محصولات ورزشی پگاه به شکل پودر طراحی شده اند.

در ادامه برای شناخت بهتر محصولات بدنسازی پگاه آنها را بر اساس نوع مکمل تقسیم بندی کرده و با هریک بیشتر آشنا می شویم.

 

1- پروتئین پگاه

 

پودرهای پروتئین پگاه را بر اساس کاربرد به دسته‌های زیر تقسیم بندی می کنیم و به بررسی برخی از ویژگی های آنها می پردازیم.

- وی پگاه

وی پروتئین و پرمیکس ویتامین حاوی پروتئین کنسانتره وی است که 4 طعم جذاب و خوشمزه وانیلی، شکلاتی، موزی و توت فرنگی دارد. مکمل وی پگاه در قوطی های 2 کیلوگرمی روانه بازار می شوند.

- پروتئین کازئین پگاه 

پروتئین تغلیظ شده شیر که در بین ورزشکاران به مکمل mpc معروف شده است. این پروتئین در وزن های 500 گرمی، 1500 گرمی، 5 کیلوگرمی و 15 کیلوگرمی عرضه می شوند. مهمترین تفاوت این پروتئین پگاه با مکمل وی در این است که پروتئین تغلیظ شده شیر حاوی پروتئین کازئین، پروتئین وی و کربوهیدرات است. در صورتیکه وی پگاه تنها حاوی پروتئین وی کنسانتره است که پروتئین سهل الهضم تری است و کربوهیدرات بسیار کمتری دارد.

به همین دلیل، قیمت مکمل mpc پگاه نسبت به وی پگاه کمتر و مقرون به صرفه تر است. البته، بدنساز و ورزشکار بایستی بر اساس نیاز و هدف تمرین خود یکی از این مکمل ها انتخاب کند.

- ساشه پروتئین وی

ساشه وی پگاه در جعبه های 12 تایی با طعم های موزی، وانیلی، شکلاتی و توت فرنگی طراحی شده اند. مهمترین مزیت ساشه های وی نسبت به سایر مکمل ها آسان بودن مصرف آنهاست.

-پروتئین وی بانوان

برند پگاه، اولین برند ایرانی است که اقدام به تولید و عرضه پروتئین وی بانوان کرده است. پروتئین وی مخصوص بانوان در قوطی های یک کیلوگرمی عرضه می شوند.

 

2- گینر پگاه 

 

در حال حاضر برند پگاه 2 پودر گینر اولترا پاور تولید می کند. 

- سوپر ویت گینر اولترا پاور

این گینر با نسبت کربوهیدرات به پروتئین 3.5 به 1 در قوطی های 2.5 کیلوگرمی عرضه می شود. گینر سوپر ویت پگاه، 4 طعم وانیلی، شکلاتی، موزی و توت فرنگی دارد.

- گینر سوپر ویت اولترا پاور

این گینر که به گینر 4 کیلویی پگاه معرف است، با نسبت کربوهیدرات به پروتئین 3.5 به 1 در محفظه های کیسه ای با وزن 4 کیلوگرمی عرضه شده است. گینر 4 کیلویی پگاه 2 طعم شکلاتی و وانیلی دارد.

 

3- کراتین پگاه

 

پودر کراتین پگاه در قوطی های 300 گرمی تولید شده است و به آن ویتامین c افزوده شده است.

 

4- سایر مکمل های بدنسازی پگاه

 

پگاه علاوه بر پروتئین، گینر و کراتین سایر مکمل های بدنسازی را نیز تولید می کند. این محصولات شامل موارد زیر هستند.

  • کربو 
  • ال کارنیتین
  • گلوتامین
  • پودر BCAA
  • ال آرژنین

 

قیمت مکمل های پگاه

 

برای ورزشکاران و بدنسازانی که نیازمند مصرف طولانی مدت مکمل های بدنسازی برای تامین نیازهای افزایش یافته خود هستند، قیمت مکمل بدنسازی بسیار مهم است. قیمت مکمل پگاه در مقایسه با مکمل های بدنسازی خارجی یا تحت لیسانس بسیار مناسب است. برای نمونه می توانید قیمت پروتئین پگاه را با سایر برندها مقایسه کنید.

البته این به معنا کیفیت کمتر مکمل های پگاه نیست. علت این موضوع صرفا قیمت تمام شده کمتر این مکمل ها در مقایسه به محصولات خارجی یا تحت لیسانس است. مکمل های ورزشی پگاه در طعم های دلپذیر و با کیفیت بسیار بالا تولید می شوند و از جدی ترین رقبای مکمل های ورزشی خارجی هستند.

 

خرید مکمل پگاه

 

بهترین روش خرید مکمل های پگاه داروخانه آنلاین داروکده است. در داروکده تمامی محصولات ورزشی پگاه در دسترس هستند و کاربران می توانند لیست مکمل های پگاه را مشاهده کنند. همچنین، در وب سایت داروکده این امکان فراهم شده است که کاربران بتوانند انواع مکمل های پگاه را تقسیم بندی کرده و به آسانی مکمل مورد نظر خود را بخرند.

از طرفی، کاربران داروکده می توانند نظرات سایر ورزشکاران را در مورد مکمل های بدنسازی پگاه در زیر صفحات محصول مطالعه کنند. همچنین، کاربران داروکده می توانند به صورت کاملا رایگان با تیم علمی داروکده در مورد مزایا، نحوه و مدت زمان مصرف مکمل ورزشی پگاه مشورت کنند.

تیم علمی داروکده متشکل از داروسازان و کارشناسان ارشد تغذیه هستند که هم با نیازهای بدنسازان آشنا هستند و هم بر ویژگی ها، مزایاها و معایب تمامی مکمل های ورزشی موجود در بازار دارویی ایران آشنا هستند.

با خرید وی پگاه یا سایر مکمل های بدنسازی از داروخانه آنلاین داروکده، از خریدی آسان، به صرفه و سریع لذت ببرید. داروکده در هیچ کجای ایران بزرگ شعبه ای ندارد.

 

تالیف: الهه عبدالهی دکترای فارماکولوژی و مصطفی جلالی کارشناس ارشد تغذیه

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 2,834,000 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1402 - 1388 )