داروخانه آنلاین داروکده ، فروش اینترنتی و ارسال سریع مکمل و لوازم آرایشی بهداشتی | داروکده

نئو تک

نئو تک

شرکت چرمه شیز در پاییز سال 1381 با هدف تحقیق و بررسی و سپس تولید محصولات تصفیه هوا تأسیس گردید. این دستگاه ها در ابتدا شامل دستگاه های تصفیه هوای ارتقا یافته نئوتک (Neotec) با ویژگی‌های کاربردی تقویت شده مانند استفاده از فیلترهایی با گرید بالاتر بودند که بنا به درخواست چرمه شیز پس از مشاوره با کارشناسان ارشد معاونت هوای سازمان محیط زیست تهیه و در اختیار طیف وسیعی از متقاضیان ضروری همچون بیماران قلبی و تنفسی، آسم و آلرژی و همینطور بیماران تحت شیمی درمانی و بیماری های پیوند اعضا و جانبازان و بسیاری دیگر، عمدتاً با توصیه پزشکان به منظور درمان قرار می‌گرفت.

شرکت چرمه شیز با برگزاری جلسات برنامه ریزی شده با کارشناسان شرکت های معروف و خوش نام در این زمینه مانند کمفیل سوئد (Camfill) و بایوکلایماتیک آلمان (Bioclimatic) و چند شرکت دیگر نسبت به عرضه نسل جدیدی از دستگاه های تصفیه هوا اقدام نمود، این دستگاه ها علاوه بر حفظ ویژگی‌های فنی کاربردی دستگاه های نسل قبل از خود مجهز به تکنولوژی نانو فیلتریشن توسط نانو فایبر(Nanofiber filter) و همینطور چند مرحله فیلتراسیون دیگر بوده که علاوه بر طراحی زیبا، نیاز تنفس هوای پاک در فضاهای بسته را پاسخ گو می باشد.

لازم به ذکر است که کلیه دستگاه های این شرکت دارای گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی بوده که در بخش گواهینامه ها قابل مشاهده هستند.

فیلتر جستجو
محصولات موجود
محصولات با تخفیف
محصولات با هدیه
تا 1190000 تومان
از 0 تومان
مرتب سازی بر اساس
لطفا کمی صبر کنید ...