محصولات فیشر فلکسان

تعداد محصولات:

18


sort icon

مرتب سازی


فلکسوم

295,000

0%

295,000 تومان

3.5star icon
کلسینورم پلاس

366,300

0%

366,300 تومان

3.6star icon
انرژی فیشرفلکسان

113,400

25%

85,100 تومان

3.6star icon
فلکسی نورم

228,900

0%

228,900 تومان

3.5star icon
ناموجود
فیت کنجاک پلاس

36,000

0%

36,000 تومان

3.7star icon
ناموجود
منیزیم 7

191,900

5%

182,300 تومان

3.7star icon
ناموجود
زینک پلاس فلکسان

150,500

40%

90,300 تومان

3.5star icon
ناموجود
ویتامین D3 2000

60,000

0%

60,000 تومان

3.7star icon
ناموجود
ویتامین سی فیشر فلکسان

ناموجود
ویتامین د3 1000 فیشر فلکسان

ناموجود
مولتی ویتامین جوشان فلکسان

ناموجود
منیزیم فلکسان 30 عددی

سلامتی و حال خوب با فیشر فلکسان

 

مکمل های فیشر فلکسان تحت لیسانس Fisher بلژیک و با پروانه ساخت شرکت سمر طب درمان تولید می شوند. شرکت فیشر تولید کننده برندهایFisher Kinder ، Fisher Flexan و Extra Happiness است. 

فیشر فلکسان با هدف ارائه فرمولاسیون های کامل و جامع با زیست دسترسی بالای مواد مغذی شکل گرفته است. فرمولاسیون مکمل های فیشر فلکسان به دقت و با بهترین ترکیبات موجود در بازار طراحی شده اند. مکمل های flexan متناسب و سازگار با رایج ترین نیازهای بزرگسالان تولید شده اند تا پاسخگوی این نیازها باشند: انرژی و نشاط، سیستم ایمنی، سلامت استخوان ها، سلامت پوست، مو و ناخن و گردش خون.

بدن ما برای عملکرد صحیح نیاز به مواد مغذی مختلفی دارد. اگر شما از یک رژیم غذایی متنوع و متعادل پیروی نمایید، می توانید نیازهای تغذیه ای روزانه خود را از طریق غذا فراهم کنید. گاهی به دلیل زندگی های شلوغ و پرمشغله امروزی، داشتن تغذیه مناسب کار دشواری به نظر می رسد. مکمل های فلکسان برای جبران کمبودهای غذایی و ویتامین ها به شما کمک می کنند.

 

مکمل های غذایی فیشر فلکسان

 

مکمل های فلکسان به سه دسته مکمل های سلامتی، مکمل های ورزشی و مکمل های ویتامین-مینرالی تقسیم می شوند:

 

مکمل های سلامتی flexan

 

- مکمل های غضروف ساز

امروزه دردهای مفصلی از معضلات بسیاری از افراد، حتی جوانان است.

قرص گلوکزامین و کندرویتین مکس فیشر فلکسان: این قرص علاوه بر گلوکزامین و کندرویتین، حاوی MSM، هیالورونیک اسید و ویتامین D است. ویتامین D به حفظ عملکرد طبیعی عضلات، حفظ ساختار طبیعی استخوان ها و جذب و عملکرد طبیعی کلسیم و فسفر کمک می کند. بیشترین تراکم هیالورونیک اسید در بدن در بافت همبند و غضروف استخوان ها است. گلوکزامین نیز یک کربوهیدرات طبیعی است که نقش مهمی در حفظ غضروف مفاصل دارد. همچنین کندرویتین به طور طبیعی در بدن تولید شده و در غضروف ها، استخوان ها و پوست یافت می شود. MSM در مقادیر جزئی در میوه، غذاهای دریایی و گوشت وجود دارد. گلوکزامین فیشر فلکسان به بهبود درد مفاصل در بیماران مبتلا به استئوآرتریت و آرتریت روماتوئید، افزایش دامنه حرکتی مفاصل، کاهش خشکی و سفتی مفصل ها و افزایش انعطاف پذیری آن ها کمک می کند. این مکمل در هر جعبه حاوی 60 عدد قرص و مناسب مصرف به مدت 20 روز است.

فیشر فلکسان فلکسوم: این کپسول که میان مردم بیشتر به قرص فلکسان معروف است، در هر جعبه دارای 15 عدد کپسول مخصوص روز و 15 عدد کپسول مخصوص مصرف در شب است. کپسول روز فلکسوم حاوی عصاره سویا، کلاژن، ویتامین C، سیلیکا و منگنز و کپسول شب فلکسوم حاوی عصاره آووکادو، هیالورونیک اسید، ویتامین E، ویتامین D و مس است. این کپسول فلکسان بر اساس استانداردهای GMP تولید شده و برای بهبود درد و خشکی مفاصل ناشی از استئوآرتریت به کار می رود.

فلکسی نورم: فلکسی نورم حاوی عصاره گیاه بوسولیا (کندر)، آووکادو و سویا، کلاژن، هیالورونیک اسید، مس، منگنز و ویتامین C است. گیاه بوسولیا در طب سنتی هند برای کمک به بهبود بیماری های التهابی مزمن استفاده می شود. بوسولیا از تحلیل غضروف ها جلوگیری کرده و در کاهش درد، بهبود حرکت مفاصل و کاهش التهاب موثر است. کلاژن پروتئینی است که به طور طبیعی در بدن و به خصوص غضروف ها و بافت همبند وجود دارد. مخلوط غیر صابونی آووکادو و سویا می تواند به تسکین درد مفاصل کمک کند. ویتامین C به تشکیل طبیعی کلاژن به جهت حفظ عملکرد طبیعی غضروف ها و استخوان ها کمک می کند. مس نیز در حفظ بافت همبند موثر است. فلکسی نورم در هر جعبه حاوی 30 عدد قرص و مناسب مصرف برای 15 روز است.

 

- مکمل انرژی زا فیشر فلکسان

گاهی برای انجام کارهای روزمره نیاز به یک مکمل انرژی زا داریم. همچنین ورزشکاران نیز برای بهتر انجام دادن تمرینات ورزشی می توانند از مکمل های انرژی زا کمک بگیرند.

قرص جوشان انرژی فیشر فلکسان: انرژی فیشر فلکسان حاوی کافئین، تائورین، ویتامین های گروه B و گلوکورونولاکتون است. ویتامین های گروه B به عملکرد طبیعی سیستم عصبی، متابولیسم انرژی، تشکیل گلبول های قرمز و کاهش خستگی کمک می کنند. مصرف این مکمل انرژی زا برای کاهش خستگی و خواب آلودگی در طی روز، تقویت توجه و تمرکز و بهبود عملکرد ورزشی مفید است. انرژی زا فیشر دارای 20 عدد قرص جوشان در هر قوطی است.

 

- مکمل کاهش اشتها فیشر فلکسان

اضافه وزن و چاقی یکی از مهم ترین دغدغه های سلامتی انسان امروزی است. 

فیشر فلکسان فیت کنجاک: فیت کنجاک پلاس حاوی عصاره خشک ریشه گیاه کنجاک (فیبر گلوکومانان)، ویتامین B3 و کروم است. این مکمل حاوی 60 عدد کپسول بوده و برای کمک به کاهش اشتها، ایجاد احساس سیری، کنترل مقدار غذا خوردن و کاهش وزن به کار می رود.

 

مکمل های ورزشیflexan 

 

ال کارنیتین فیشر فلکسان: این مکمل فیشر فلکسان حاوی 1000 میلی گرم ال کارنیتین در هر قرص است. ال کارنیتین فیشر دارای 30 قرص در هر بسته بوده و به بهبود متابولیسم چربی ها، بهبود عملکرد ورزشی، کاهش درد عضلانی ناشی از تمرین، چربی سوزی ناشی از فعالیت ورزشی به خصوص در دوره کات، و تامین انرژی حین تمرین کمک می کند.

 

ال آرژنین فیشر فلکسان: هر بسته از این مکمل دارای 30 عدد قرص 1000 میلی گرمی ال آرژنین است. ال آرژنین فیشر در کمک به عضله سازی، تحریک هورمون رشد، تقویت سیستم ایمنی، گشادی عروق، بهبود گردش خون، بهبود عملکرد ورزشی و تقویت قوای جنسی موثر است.

 

مکمل های مولتی ویتامین مینرال flexan

 

گاهی برای تامین نیازهای روزانه به ویتامین ها و مواد معدنی نیاز به مصرف مکمل های ویتامین مینرالی احساس می شود. کمبودهای تغذیه ای در صورت ادامه دار شدن می تواند منجر به مشکلات جدی تری شود.

- منیزیم فیشر فلکسان

فیشر فلکسان سه نوع مکمل منیزیم دارد.

قرص منیزیم 7 فیشر فلکسان: فیشر فلکسان ام جی برای حفظ عملکرد طبیعی سیستم عصبی و عضلات، تقویت سیستم ایمنی، متابولیسم درشت مغذی ها و بهبود گرفتگی عضلات به کار می رود. این مکمل حاوی 7 ملح مختلف منیزیم، ویتامین های گروه B، ویتامین D و تائورین است. تائورین به رفع خستگی و افزایش حجم عضلات و ویتامین D نیز به حفظ سلامت استخوان ها و پیشگیری از ضعف عضلانی کمک می کند. این مکمل به فرم قرص است و در هر بسته 30 عدد قرص دارد.

قرص جوشان منیزیم با ویتامین ب 6 فیشر فلکسان: منیزیم جوشان فیشر فلکسان دارای 20 عدد قرص حاوی منیزیم و ویتامین B6 با طعم لیمو در هر بسته است. این مکمل فاقد شکر بوده و در حفظ سلامت سیستم عصبی، کاهش اسپاسم های عضلانی، کاهش سردردهای میگرنی ناشی از کمبود منیزیم و کاهش علائم سندروم پیش از قاعدگی موثر است.

برای کسب اطلاعات کافی در رابطه با سندروم پیش از قاعدگی (PMS) و تاثیر منیزیم در بهبود آن مطالعه مقاله "PMS یا سندروم پیش از قاعدگی و هر آنچه باید بدانید" تالیف و ترجمه دکتر الهه عبداللهی متخصص فارماکولوژی به شما پیشنهاد می شود.

ساشه منیزیم فیشر فلکسان: این مکمل نیز حاوی منیزیم به همراه ویتامین های B6، B9 و B12 است. ساشه منیزیم نیز برای حفظ عملکرد عضلات و رفع خستگی عضلانی مفید است. این محصول حاوی 30 عدد ساشه با طعم لیمو است.

 

- آهن

قرص آیرون پلاس فیشر فلکسان: آیرون پلاس دارای 60 عدد قرص حاوی 25 میلی گرم آهن در هر قرص است. دیگر اجزای تشکیل دهنده فولیک اسید، ویتامین C، ویتامین B6 و B12 هستند. وجود ویتامین C در این محصول به جذب بهتر آهن، و وجود ویتامین های B به پیشگیری از کم خونی های ناشی از کمبود این ویتامین ها کمک می کند. مصرف یک مکمل آهن با کیفیت در سنین باروری به بانوان توصیه می شود.

 

- زینک

زینک پلاس فیشر فلکسان: زینک پلاس فلکسان، علاوه بر زینک حاوی ویتامین های گروه B، ویتامین C و 50 میلی گرم پابا است. این مکمل در هر بسته حاوی 60 عدد کپسول بوده و در به تعویق انداختن سفید شدن موها، حفظ سلامت پوست و مو، حفظ استحکام ناخن ها، ترمیم سریع تر زخم ها و تقویت سیستم ایمنی موثر است.

 

- ویتامین C

فیشر فلکسان ویتامین سی: شرکت فیشر فلکسان دو نوع ویتامین C 1000 میلی گرمی در فرم های قرص و قرص جوشان تولید و عرضه نموده است. این مکمل ها دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده و برای محافظت در برابر استرس اکسیداتیو،  تقویت سیستم ایمنی، کاهش خستگی، حفظ عملکرد طبیعی سیستم عصبی به کار می رود.

 

- مولتی ویتامین

قرص جوشان مولتی ویتامین فیشر فلکسان 20 عدد: این مولتی ویتامین فاقد شکر، حاوی ویتامین های محلول در چربی و ویتامین های محلول در آب است. مصرف قرص جوشان مولتی ویتامین فلکسان فیشر فلکسان بسته 20 عددی با طعم پرتقال، به تقویت سیستم ایمنی، افزایش انرژی، مقابله با رادیکال های آزاد، حفظ سلامت استخوان ها، بهبود جذب آهن و کلسیم، حفظ عملکرد طبیعی سیستم قلبی عروقی و سیستم عصبی، متابولیسم انرژی و تنظیم فعالیت هورمون ها کمک می کند. انتخاب یک مولتی ویتامین روزانه با کیفیت می تواند در تامین نیازهای تغذیه ای به شما کمک کند.

 

- ویتامین D

فیشر فلکسان دو نوع مکمل ویتامین D در دوزهای 1000 و 2000 IU دارد. ویتامین D در عملکرد سیستم ایمنی، حفظ عملکرد طبیعی عضلات، حفظ سلامت استخوان ها و دندان ها، حفظ سطوح طبیعی کلسیم در خون و تنظیم جذب کلسیم و فسفر نقش دارد. ویتامین دی فیشر فلکسان برای پیشگیری از ابتلا به کمبود ویتامین D که یکی از کمبودهای شایع است مفید است.

 

خرید مکمل های فیشر فلکسان

 

افراد بر اساس سن، جنسیت و وضعیت شخصی خود نیازهای تغذیه ای گوناگونی دارند. هدفfisher flexan  یافتن راه حلی برای تامین نیازهای اکثریت افراد است. فیشر، تولید کننده مکمل های غذایی با کیفیت بالا به فرم های قرص، کپسول، قرص جوشان و ساشه برای مصرف کنندگان خود در سراسر جهان است.

اگر شما هم احساس می کنید که برای تامین نیازهای تغذیه ای روزانه خود احتیاج به مصرف مکمل دارید، می توانید از مکمل های برندfisher flexan  کمک بگیرید. داروکده مرجع فروش این مکمل های رژیمی با کیفیت است.

سلامتی برای همه ما از جایگاه ویژه ای برخوردار است. به جهت احترام و پاسداشت این هدیه ارزشمند تهیه مکمل های غذایی از یک مرجع معتبر امری بدیهی به نظر می رسد. داروخانه آنلاین داروکده اولین داروخانه کشور است که در سال 1394 مجوز فروش اینترنتی محصولات سلامت محور غیر دارویی داروخانه را از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران دریافت نموده است. همچنین داروکده تنها داروخانه دارای نماد اعتماد الکترونیک 5 ستاره بوده که گواهی تلاش های داروکده در مسیر خدمت رسانی و کسب رضایت شما کاربران عزیز است.

با خرید آنلاین مکمل هایflexan  از داروکده، سفارشات خود را در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین اصالت و سلامت کالا در بسته بندی استاندارد و مناسب درب منزل تحویل می گیرید. 

 

سوالات متداول

1- Flexan ساخت کجاست؟

محصولات فیشر فلکسان تحت لیسانس شرکت Fisher بلژیک و با پروانه ساخت شرکت سمر طب درمان در ایران تولید و بسته بندی می شود.

2- قرص فیشر فلکسان چیست؟

کپسول فلکسوم فیشر فلکسان در بین مردم به قرص فلکسان معروف است و در بهبود درد و سایر علائم استئوآرتریت موثر است.

 

تالیف:شیدا احمدی کولایی دکترای تخصصی فارماکوگنوزی و زهرا قباخلو کارشناس تغذیه

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 569,993 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1402 - 1388 )