darukade topbanner

محصولات فیرهون هلث

تعداد محصولات:

13


sort icon

مرتب سازی


+ 2 تعداد در بسته
اوابوست

1,571,200

0%

1,571,200 تومان

3.7star icon
موتیلیتی بوست

902,800

0%

902,800 تومان

3.7star icon
کانت بوست

902,800

0%

902,800 تومان

3.8star icon
مایو اینوزیتول

495,000

0%

495,000 تومان

3.1star icon
بالانس بلند

845,600

0%

845,600 تومان

2.6star icon
ناموجود
پرگ ایز

265,500

0%

265,500 تومان

3.1star icon
ناموجود
نرسینگ بلند

298,600

0%

298,600 تومان

2.8star icon
ناموجود
اف اچ پرو آقایان

3,523,400

0%

3,523,400 تومان

3.5star icon
ناموجود
اف اچ پرو بانوان

3,124,600

0%

3,124,600 تومان

3.5star icon

فیرهون هلث

محصولات برند فیرهون هلث به طور اختصاصی برای کمک به بهبود باروری زنان و مردان ساخته شده اند. محصولات این برند را به آسانی و با اطمینان خاطر از کیفیت، سلامت، اصالت و قیمت از داروخانه آنلاین داروکده بخرید. داروخانه آنلاین داروکده، وب سایت رسمی داروخانه مرکزی جمالزاده است. داروکده، اولین وب سایت اطلاع رسانی جامع و فروش آنلاین محصولات داروخانه ای در ایران است.

 

برند فیرهون هلث

مأموریت Fairhaven Health تولید محصولاتی است که به گونه ای ایمن و طبیعی موجب ارتقاء باروری، سلامتی در بارداری و شیردهی شود. Fairhaven Health در زمینه بهداشت باروری کار می کند و در این زمینه از متخصصان پزشکی، ObGyns، متخصصان تغذیه و متخصصان باروری یاری می گیرد. از همه مهمتر، فرهیون هلث به کارآیی و کیفیت محصول اهمیت می دهد. تمام مکمل ها مبتنی بر علم کلینیکی است و کلیه تولیدات با استانداردهای دقیق GMP و تست کیفیت شخص ثالث اداره می شود. 

محصولات  فیرهون هلث از تصمیم به بارداری تا بارداری و دوران شیردهی را شامل می شوند.

 

محصولات فیرهون هلث

محصولات شرکت فرهیون هلث (Fairhaven Health) در آمریکا، مکمل‌های شناخته‌ شده‌ برای کمک به درمان ناباروری زنان و مردان هستند. این مکمل‌ها فاقد ترکیبات حساسیت‌زا مانند گندم، گلوتن، مخمر، لبنیات، فرآورده‌های حیوانی، رنگ‌ها و مواد نگهدارنده مصنوعی بوده و به همین دلیل برای افراد با رژیم‌های غذایی خاص یا حساسیت‌ها، مناسب هستند.

در ادامه محصولات این برند را به دو بخش بانوان و مردان تقسیم بندی کرده و  بررسی می کنیم.

1- مکمل های فیرهون هلث برای بانوان

 • فرتیل اید بانوان

کپسول فرتیل اید بانوان فیرهون هلث محصولی 90 عددی است که به منظور افزایش توان باروری بانوان طراحی شده است. این کپسول حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، ترکیبات گیاهی و آنتی‌اکسیدان‌هایی است که به طور موثری در بهبود باروری، ایجاد تعادل هورمونی، تخمک گذاری طبیعی و تنظیم سیکل قاعدگی نقش دارند.

مزیت‌های فرتیل اید بانوان:

 • ترکیبات کامل و متعادل برای افزایش شانس باروری
 • کمک به تنظیم هورمون‌ها و تخمک گذاری منظم
 • بهبود کیفیت تخمک‌ها
 • افزایش میل جنسی
 • بدون گلوتن، GMO و لاکتوز

 

 • کپسول اوابوست

OvaBoost، حاوی ویتامین‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها و ترکیبات طبیعی برای تقویت کیفیت تخمک‌ها و روند تخمک‌گذاری در بانوان است.

این محصول با خنثی کردن رادیکال‌های آزاد، به حفظ سلامت تخمک‌ها کمک می‌کند و با داشتن ملاتونین، فولیک اسید و میو اینوزیتول، تعادل هورمون‌ها و نظم چرخه قاعدگی را نیز حفظ می‌کند. OvaBoost فاقد گندم، گلوتن، مخمر، لبنیات، محصولات حیوانی، رنگ‌ها و نگهدارنده‌های مصنوعی است و در به تاخیر انداختن روند کاهش کیفیت تخمک‌ها ناشی از افزایش سن، استرس و رژیم غذایی نامناسب، مفید است.

OvaBoost با دارا بودن ترکیباتی مانند کوآنزیم q10، پلی‌فنول‌های دانه انگور، ویتامین E و سایر آنتی‌اکسیدان‌ها، به افزایش کیفیت تخمک، بهبود عملکرد تخمدان، افزایش شانس موفقیت IVF و بارداری کمک می‌کند.

این مکمل همچنین به عنوان مکمل کمکی در درمان ناباروری، تحت نظر پزشک قابل استفاده است.

 

 • فرتیل سی ام برای خانم ها

فرتیل‌سی‌ام محصولی 90 عددی از برند فیرهون هلث است که به منظور بهبود باروری بانوان طراحی شده است. این محصول با افزایش کیفیت و رقیق نمودن موکوس دهانه رحم، محیطی مناسب برای لقاح و لانه‌گزینی جنین فراهم می‌کند.

مهمترین خواص فرتیل‌سی‌ام

 • افزایش کیفیت و رقیق شدن موکوس دهانه رحم
 • بهبود جریان خون رحم و افزایش ضخامت آندومتر
 • کاهش خشکی واژن و افزایش میل جنسی
 • حفظ تعادل pH و سلامت اکوسیستم واژن

ویژگی‌های منحصر به فرد فرتیل‌سی‌ام:

 • فاقد گندم، گلوتن، مخمر، لبنیات، محصولات حیوانی، رنگ‌ها یا مواد نگهدارنده مصنوعی
 • دارای کپسول گیاهی (از پلیمرهایپروملوز یا HPMC)
 • عدم ایجاد حساسیت
 • پایداری بیشتر فرمولاسیون محصول

فرتیل‌سی‌ام می‌تواند به بانوانی که در تلاش برای باردار شدن هستند، کمک کند تا شانس باروری خود را افزایش دهند.

 

 • مکمل کمک باروری FHPRO بانوان

مکمل FHPRO بانوان یک مکمل تغذیه‌ای 180 عددی است که به طور خاص برای سلامت باروری زنان، تعادل هورمون‌ها، تنظیم سیکل قاعدگی و بهبود کیفیت تخمک طراحی شده است. این محصول حاوی بیش از 30 ماده‌ی مغذی ضروری، از جمله ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها است که به طور علمی برای حمایت از باروری زنان اثبات شده‌اند.

نتایج مطالعات بالینی نشان داده است که مصرف FHPRO می‌تواند به طور قابل توجهی شانس بارداری را در زنان افزایش دهد. این مکمل با تامین رنج کامل ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز قبل از بارداری، به رفع سو تغذیه و حمایت از سلامت بارداری نیز کمک می‌کند.

ترکیبات منحصر به فرد FHPRO شامل مایو-اینوزیتول و دی کایرواینوزیتول است که با متعادل کردن هورمون‌های تستوسترون و انسولین، به تنظیم چرخه‌ی قاعدگی کمک می‌کنند. همچنین، این مکمل حاوی انواع آنتی‌اکسیدان‌ها مانند 10Co Q، ملاتونین، بتاکاروتن و ویتامین E است که به بهبود کیفیت تخمک و افزایش شانس باروری بانوان کمک می‌کنند.

مهمترین مزایای FHPRO بانوان:

 • بیش از 30 ماده‌ی مغذی ضروری برای سلامت باروری
 • افزایش شانس بارداری
 • رفع سو تغذیه قبل از بارداری
 • حمایت از سلامت بارداری
 • تنظیم سیکل قاعدگی
 • بهبود کیفیت تخمک
 • فاقد گلوتن، GMO و مواد نگهدارنده

 

 • بالانس بلند فیرهون هلث

 محصولی حاوی 90 کپسول است که به طور خاص برای بهبود علائم دوران یائسگی در بانوان فرموله شده است. این محصول با تنظیم تعادل هورمونی، به کاهش تعریق‌های شبانه، گرگرفتگی و بهبود خلق‌وخو کمک می‌کند.

ترکیبات گیاهی موجود در بالانس بلند، شامل کوهوش سیاه، وایلد یام و پنج انگشت است که به طور سنتی برای تسکین علائم یائسگی مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند.

 

2- مکمل های فیرهون هلث برای مردان

 • فرتیل اید مردان

فرتیل اید مردان مکمل 90 عددی است که به طور خاص برای کمک به بهبود کیفیت اسپرم و افزایش باروری آقایان طراحی شده است. این محصول حاوی ترکیبات کاملی از ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنتی‌اکسیدان‌ها، اسیدهای آمینه و ترکیبات گیاهی موثر بر باروری مردان است که با دوز مناسب جهت افزایش توان باروری و حفظ آن فرموله شده است.

خواص و مزایای فرتیل اید مردان:

 • افزایش تعداد اسپرم
 • افزایش تحرک اسپرم
 • بهبود مورفولوژی اسپرم
 • افزایش توان جنسی
 • کاملا طبیعی و حداقل عوارض جانبی

 

 • موتیلیتی بوست فیرهون هلث

موتیلیتی بوست یک مکمل غذایی 60 عددی است که به طور خاص برای افزایش کیفیت اسپرم و باروری آقایان طراحی شده است. این محصول کاملا طبیعی بوده و فاقد هرگونه عوارض جانبی است. ترکیبات موتیلیتی بوست شامل آنتی اکسیدان های قوی مانند کوآنزیم Q10، کورستین و N-استیل سیستئین، اسیدهای آمینه آرژنین و ال-کارنیتین و همچنین ترکیبات گیاهی موثر در بهبود تحرک اسپرم است.

موتیلیتی بوست می تواند به تنهایی یا به همراه فرتیل اید مردان برای افزایش قابل توجه تعداد اسپرم متحرک استفاده شود.

 

 • کپسول کانت بوست 

کانت بوست فیرهون هلث، محصولی 60 عددی در قالب کپسول است که به طور خاص برای افزایش تعداد و کیفیت اسپرم و بهبود باروری آقایان طراحی شده است. این محصول فاقد مواد با منشا حیوانی بوده و برای گیاهخواران نیز مناسب است.

کانت بوست با دارا بودن ترکیباتی مانند آشواگاندا، عصاره جینسینگ، لوبیای مخملی و ماکا، به بهبود تحرک و کیفیت اسپرم، تقویت قوای جنسی و محافظت از سلول‌های اسپرم در برابر آسیب‌های اکسیداتیو کمک می‌کند

 

 • اف اچ پرو آقایان

کپسول اف اچ پرو محصولی از برند فیرهون هلث است که در هر بسته حاوی 60 عدد کپسول می باشد. این محصول با دارا بودن ویتامین ها، مواد معدنی و ترکیبات مفید مانند ال کارنیتین، ال آرژنین، زینک، لیکوپن، کوآنزیم کیوتن و عصاره هسته انگور، به طور موثری در بهبود کیفیت اسپرم و افزایش سلامت باروری آقایان نقش دارد.

 

قیمت و خرید مکمل های فیرهون هلث اصل

خرید محصولاتی که به طور مستقیم با سلامتی و درمان انسان در ارتباط هستند، فراتر از یک خرید معمولی است. این مکمل ها و فرآورده ها باید در پیشگیری از بیماری یا درمان آن موثر باشند. به همین دلیل، اصالت، سلامت و کیفیت آنها از هر فاکتور دیگری حائز اهمیت تر است.

داروخانه ها موظفند تمامی محصولات خود را از منابع مورد تایید وزارت بهداشت تهیه کنند. اما موضوع به همین جا ختم نمی شود. داروخانه ها همچنین ملزم به نگهداری محصولات در شرایط استاندارد برای حفظ کیفیت و سلامت آنها هستند. علاوه بر این، وزارت بهداشت بر این موارد در داروخانه ها نظارت مستقیم دارد.

خرید یک مکمل ناسالم نه تنها باعث ضرر مالی می شود، بلکه به طور مستقیم سلامت فرد را نیز به خطر می اندازد. به همین دلیل، اکیدا توصیه می کنیم که مکمل های غذایی اصل را فقط از داروخانه ها تهیه کنید. داروخانه آنلاین داروکده، وب سایت رسمی داروخانه مرکزی جمالزاده است و تمامی محصولات آن ها اصل و با نظارت سازمان غذا و دارو می باشند. این داروخانه آنلاین، سلامت، اصالت و کیفیت محصولات خود را به شما تضمین می کند.

علاوه بر این، با توجه به اهمیت بالای سلامت مصرف کنندگان برای داروکده، قیمت محصولات و مکمل ها در این داروخانه نیز به طور کامل بر اساس فاکتورهای رسمی و مطابق با ضوابط تعیین می شود تا کاربران از یک خرید اینترنتی آسان و به صرفه لذت ببرند.

در طی بیش از 14 سال فعالیت داروکده، این هدف، منجر به ارائه خدمات بی نظیر و جلب رضایت مخاطبان شده و کسب نماد اعتماد الکترونیکی 5ستاره از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت را برای داروکده به ارمغان آورده است. این نماد و اعتبار نشان دهنده رضایت مندی کاربران است.

ما در داروکده برای تامین محصولات سلامتی مورد نیاز شما از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

مکمل های فیرهون هلث را با خیالی آسوده از داروخانه آنلاین داروکده بخرید. اگر در مورد نحوه مصرف، مقدار و عوارض جانبی آنها سوالی دارید، تیم علمی داروکده به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد.

 

تالیف: افروز محمد قلی بیکی داروساز و دکترای تخصصی فارماکولوژی و مصطفی جلالی کارشناس ارشد تغذیه

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 3,523,392 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1403 - 1388 )