داروخانه آنلاین داروکده ، فروش اینترنتی و ارسال سریع مکمل و لوازم آرایشی بهداشتی | داروکده

دکتر کلوگل

دکتر کلوگل

شرکت Novoselect آلمان یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی بهداشتی جهان، با شروع فعالیت خود از سال 1998 میلادی، همواره به دنبال فرمولاسیون و تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا، خواص برتر در زمینه آرایشی،  بهداشتی و دارویی بوده و نتیجه این تلاش، موفقیتدر عرصه محصولات کم نظیر Skin Care Dr KLUGEL با فرمولاسیونی منحصر به فرد  به بازار می باشد. شرکت Novoselect آلمان با شایستگی و صلاحیت علمی و عملی خود، دارای نامی معتبر و جهانی نسبت به دانشمندان، پزشکان و فعالان آرایشی، بهداشتی و دارویی بوده و این توانمندی و شایستگی علمی و عملی، موجب همکاری با بسیاری از شرکت های نامدار جهان در زمینه تولید برخی از محصولات آن ها شده که کماکان این همکاری ها ادامه دارد.

لازم به یادآوری است کلیه محصولات Novoselect فقط در کشور آلمان و توسط خود آن شرکت تولید و عرضه می گردد و کلیه محصولات در آزمایشگاه Demotology مقام بهترین کیفیت را کسب نموده است.
شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو با داشتن سالها سابقه درخشان در این زمینه افتخار عرضه محصولات با کیفیت و معتبر این برند آلمانی را در  ایران دارد. محصولات این شرکت دارای مقام بهترین کیفیت در آزمایشات Demotology آلمان هستند. محصولات Dr KLUGEL در ایران با مجوز رسمی از طرف وزارت محترم بهداشت و آموزش پزشکی عرضه می شود.

فیلتر جستجو
محصولات موجود
محصولات با تخفیف
محصولات با هدیه
تا 558000 تومان
از 200900 تومان
مرتب سازی بر اساس
لطفا کمی صبر کنید ...