محصولات آپوویتال

تعداد محصولات:

52


sort icon

مرتب سازی


هیالورون پلاس

297,600

50%

148,800 تومان

3.6star icon
فلکساویت

255,000

20%

204,000 تومان

3.8star icon
استئوفیت

266,000

25%

199,500 تومان

2.8star icon
کراتین 3000 میلی گرم

878,500

0%

878,500 تومان

3.7star icon
انرژی آپوویتال

113,400

25%

85,100 تومان

3.7star icon
امگا 3 لبرتران

599,500

0%

599,500 تومان

3.5star icon
ایمو اکتیو فمیلی

127,600

5%

121,200 تومان

3.3star icon

آپوویتال Apovital

در این بخش از وب سایت داروکده برند آپوویتال و محصولات آن را بسیار دقیق و جزیی بررسی می کنیم.

آپوویتال یا Apovital برند مکمل های غذایی مدرن با ترکیبات درجه یک و کیفیت اثبات شده آلمانی است. بیشتر محصولات این برند در ایران به صورت تحت لیسانس و با نظارت شرکت آپوویتال آلمان (تحت لیسانس کارخانه Euro OTC Phama GmbH) با پروانه شرکت سمر طب درمان در شرکت های داروسازی هگمتان داروی غرب، مینو و دانا تولید می شوند.

مکمل‌های آپوویتال تنوع بسیار زیادی دارد. این محصولات برای حفظ سلامت دوران های مختلف زندگی (نوزادان، کودکان، نوجوانان، بانوان، بارداری، شیردهی و سالمندان)، زیبایی پوست، مراقبت مو، بیماری ها و شرایط پزشکی گوناگون با فرمولاسیون باکیفیت و علمی طراحی شده اند. در ادامه بیشتر با محصولات برند Apovital آشنا خواهیم شد.

 

مکمل آپوویتال برای نوزادان و کودکان

دوره نوزادی و کودکی از مهمترین و حساس ترین دوره های زندگی هستند. برند آپوویتال پنج مکمل بسیار مهم برای این دوران تولید کرده است. نوزادان بایستی از بدو تولد از قطره های آد استفاده کنند. همچنین، مصرف قطره آهن بعد از 6 ماهگی برای همه نوزادان ضروری است. برند Apovital دو محصول در این زمینه تولید کرده است.

  1. قطره آهن Apovital برای نوزادان
  2. قطره ویتامین آ و د Apovital

از آنجایی که دریافت ناکافی ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب امگا-3 اثرات منفی جبران ناپذیری در رشد جسمی و ذهنی کودکان دارد. در صورتی که کودک دریافت غذایی کافی از این ترکیبات را ندارد، برند Apovital مکمل هایی طراحی کرده است که مصرف آنها مفید خواهد بود.

  1. قطره مولتی ویتامین فور کیدز آپوویتال
  2. مولتی ویتامین سافت برای کودکان
  3. امگا 3 لبرتران  

 

مکمل های ویتامینی Apovital

ویتامین ها از مهم ترین ترکیبات ضروری برای بدن هستند و کمبود آن ها عملکرد طبیعی بدن را مختل می کند. ویتامین ها به دو دسته محلول در چربی و محلول در آب تقسیم می شوند.

ویتامین A، ویتامین D، ویتامین E و ویتامین K محلول در چربی هستند و ویتامین های گروه B و ویتامین C محلول در آب هستند. ویتامین‌ها در تنظیم سوخت و ساز بدن، رشد جسمی و ذهنی و واکنش های بیو شیمیایی بدن نقش دارند.

تامین این ویتامین ها از طریق رژیم غذایی بسیار ضروری است. در صورتی که امکان تامین این ریزمغذی ها از رژیم غذایی میسر نشد، بایستی با مصرف مکمل ها تامین شوند. برند آپوویتال این ویتامین های ضروری را در قالب چند مکمل ویتامینی طراحی کرده است که در ادامه با برخی از این محصولات آشنا می شویم.

اسید فولیک 800 میکرو گرم Apovital

قرص Apovital بیوتین

قرص ویتامین ب12 Apovital

کپسول ویتامین سی پلاس 10 میلی گرم زینک  

سافت ژل ویتامین ای اپوویتال 400 واحدی  

 

مکمل های مواد معدنی آپوویتال

عناصری مانند کلسیم، منیزیم، آهن، زینک، سلنیوم، ید، کروم و ... از جمله مهم ترین مواد معدنی مغذی رژیم غذایی هستند. این مواد معدنی به بهبود عملکرد و حفظ سلامت بدن کمک می کنند.

همچنین، برخی از این مواد معدنی مانند منیزیم در بهبود عملکرد ورزشکاران مفید هستند. برخی از مهمترین مکمل های مواد معدنی برند Apovital می توان به موارد زیر اشاره کرد.

قرص کرومیوم 200 Apovital

کلسیم سیترات

ایزن اپوویتال (معروف به قرص apovital یا قرص آپوویتال)

منیزیم پلاس آیزن و ب6 آپوویتال  

 

مولتی ویتامین های آپوویتال

مکمل های مولتی ویتامین مینرال، همزمان حاوی ویتامین ها و مواد معدنی هستند و همه می توانند از اثرات مفید آنها بهره مند شوند. با مصرف قرص مولتی ویتامین می توان نیاز به ویتامین ها و مواد معدنی که به مقدار کافی در رژیم غذایی وجود ندارد، تامین کرد. 

مولتی ویتامین ها از پرمصرف ترین مکمل های رژیمی در دنیا هستند. مکمل های مولتی ویتامین به اشکال مختلفی مانند قرص، کپسول، قرص جوشان، شربت و … وجود دارند. در صورتی که رژیم غذایی منظم و سرشار میوه سبزی ندارید و یا از رژیم های غذایی کم کالری تبعیت می کنید، مکمل های مولتی ویتامین برند آپوویتال را به شما پیشنهاد می کنیم.

برند آپوویتال مکمل های مولتی ویتامین اختصاصی دوران های مختلف زندگی و بیماری هایی مانند دیابت طراحی کرده است.       

مولتی ویتامین دوران بارداری

مولتی ویت بانوان بالای 50 سال

 مولتی ویت A تا Z  (مولتی ویتامین عمومی که آقایان و بانوان بزرگسال می توانند از آن استفاده کنند.)

مولتی ویتامین افراد دیابتی

 

محصولات Apovital برای افزایش انرژی و رفع خستگی

خستگی و کاهش سطح انرژی می تواند علل مختلفی داشته باشد که گاها تشخیص علت آن به آسانی میسر نیست. بهترین راهکار برای کاهش خستگی داشتن داشتن رژیم غذایی سرشار ویتامین و مواد معدنی، خواب کافی و ورزش است. در صورتی که به دنبال راهکار سریع برای کاهش خستگی و افزایش سطح انرژی هستید، مصرف قرص جوشان انرژی Apovital در کنار داشتن تغذیه خوب و فعالیت ورزشی منظم به شما پیشنهاد می شود

 

مکمل های ورزشیApovital

مکمل های ورزشی و بدنسازی معمولا با هدف ساخت عضلات، افزایش حجم، کاهش چربی بدن و بهبود عملکرد ورزشکاران استفاده می شوند. 

برند Apovital  مکمل های بدنسازی زیر را تولید کرده است.

کراتین آپووویتال

گلوتامین آپووویتال

بی سی ای ای آپووویتال

ال آرژینین آپوویتال

منیزیم اکتیو

 

مکمل تقویت کننده سیستم قلب و عروق آپوویتال

تغذیه نامناسب، استعمال سیگار، بیماری های ژنتیکی، استرس و نداشتن فعالیت فیزیکی از مهم ترین عوامل موثر در ایجاد بیماری های قلبی و عروقی هستند. 

مصرف اسیدهای چرب امگا 3، کیوتن و … به تقویت و کاهش خطر بیماری های قلبی و عروقی کمک می کنند. برند آپوویتال محصولات زیر را در این زمینه تولید کرده است.

کاردیو فیت پلاس امگا و کیوتن

کاردیوفیت Apovital

امگا 3 500 میلی گرم آپوویتال  

 

قرص تقویت کننده حافظه Apovital

عدم تمرکز و ضعف حافظه در هر سنی ممکن است روی دهد. دانشجویان، دانش آموزان و سالمندان از مهمترین گروه های هستند که برای بهبود عملکرد حافظه به دنبال مکمل های تقویت حافظه هستند.

معمولا مکمل های تقویت کننده حاوی اسیدهای چرب امگا 3، ویتامین های گروه B و ترکیبات گیاهی مانند جینسینگ هستند. برند آپوویتال قرص نوروفیت Apovital  را تولید نموده که برای تقویت حافظه و تمرکز پیشنهاد می شود.

 

محصولات اپوویتال برای زیبایی و سلامت پوست

برند آپوویتال چند محصول با کیفیت برای کمک به حفظ و سلامت پوست و مو دارد. این محصولات از مواد اولیه مرغوب تولید شده اند که با مصرف آنها اثرات چشم گیر آنها را مشاهده خواهید کرد.

هیالورون پلاس

کلاژن پلاس آپوویتال

بیوتین آپوویتال

 

بیشتر بخوانید: هیالورون پلاس؛ کپسول سلامتی و زیبایی

 

مکمل Apovital برای مفاصل و استخوان

با افزایش سن ریسک بروز مشکلات استخوانی و بیماری آرتروز افزایش پیدا می کند. آرتروز یا استئوآرتریت با درگیری مفاصل به ویژه مفصل زانو باعث درد و کاهش دامنه حرکتی می شود. در نهایت این موارد با کاهش کیفیت زندگی همراه هستند.

مصرف ترکیباتی مانند گلوکزامین و کندرویتین سولفات باعث کاهش التهاب و درد مفاصل در ورزشکاران و آرتروز خواهد شد. برند Apovital محصولات زیر را برای بهبود عملکرد مفاصل و سلامت استخوان طراحی کرده است.

استئوفیت 

فلکساویت 

 

 

Apovital و تقویت سیستم ایمنی

کرونا بیماری است که لزوم تقویت سیستم ایمنی را برای همه گوشزد کرد. برای داشتن سیستم ایمنی سالم خواب کافی، رژیم غذایی سالم، ورزش و کاهش استرس بسیار سودمند است. مکمل های غذایی و رژیمی نیز در این زمینه موثرند.

برندApovital  نیز دو محصول برای تقویت سیستم ایمنی طراحی کرده است که مصرف آنها به مقابله با بیماری های مانند کرونا، آنفولانزا و سرماخوردگی کمک می کنند.

شربت زینک سافت

ایمو اکتیو فمیلی  

 

قرص جوشان آپوویتال

قرص های جوشان به علت سهولت مصرف از پرطرفداران فرم های دارویی در دنیا هستند. برند Apovital چند مکمل غذایی به فرم جوشان تولید کرده است که از کیفیت بالایی برخوردارند.

زینک پلاس ب کمپلکس آپوویتال

 قرص جوشان مولتی ویتامین apovital

قرص جوشان انرژی آپوویتال

ویتامین سی 1000 میلی گرم آپوویتال  

 

خرید قرص Apovital

تمامی محصولات Apovital را می توانید در وب سایت داروکده مشاهده کنید.

قیمت قرص آپوویتال در صفحه برند آپوویتال قابل مشاهده است. همچنین، کاربران و مصرف کنندگان مکمل ها می توانند به راحتی با چند کلیک ساده تمامی محصولات apovital را از وب سایت داروکده تهیه کنند و در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در مورد این برند و محصولات آن از تیم علمی داروکده بپرسند.

 

 

سوالات متداول

1- آپوویتال چیست؟

آپوویتال یک برند محبوب آلمانی در حوزه مکمل های رژیمی و غذایی است. از معروف ترین محصولات این برند با کیفیت اروپایی می توان به شربت ایزن سافت، قرص فلکس اورت و قرص سلن پلاس اشاره کرد.

2- قرص Apovital برای چیست؟

آپوویتال محصولات و مکمل های رژیمی غذایی متنوعی به فرم های دارویی قرص، کپسول، شربت، قطره و پودر تولید می کند. قرص های آپوویتال برای موارد مختلف پزشکی تجویز می شوند.

ابتدا به دقت به جعبه یا قوطی قرص apovital نگاه کنید. نام دقیق آن را ببینید. حالا می توانید با جستجوی دقیق تر در وب سایت داروکده، کاربرد و نحوه مصرف قرص آپوویتال مورد نظر را  پیدا کنید.

 

تالیف: الهه عبدالهی دکترای فارماکولوژی و مصطفی جلالی کارشناس ارشد تغذیه

 

محصولات موجود

محصولات باتخفیف

محصولات باهدیه

گروهها


قیمت


محدوده قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ارزان‌ترین

گران‌ترین

از 0 تا 1,950,000 تومان

darukade logo

داروکده , اولین داروخانه آنلاین رسمی کشور و جامع ترین پایگاه فروش اینترنتی و اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای است که در آذر ماه سال 1388 تحت امتیاز و مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده و با نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و هم چنین تیمی متشکل از داروسازان متخصص با گرایش های فارماکولوژی، فارماکوگنوزی، کارشناسان ارشد تغذیه و پوست و مو تاسیس و راه اندازی شد. داروخانه آنلاین داروکده در هیچ کجای کشور شعبه و نمایندگی دیگری ندارد.

همیشه همراه شما هستیم

02152862000

02152862000

02162747000

02162747000

Info@darukade.com

Info@darukade.com

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

تهران - خیابان جمالزاده شمالی - بالاتر از خیابان فرصت - نبش کوچه یزدان شناس - پلاک 251 - داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزاری داروکده ( 1403 - 1388 )