داروخانه آنلاین داروکده ، فروش اینترنتی و ارسال سریع مکمل و لوازم آرایشی بهداشتی | داروکده

آلگومد

هیچ نتیجه ای برای جستجوی شما یافت نشد .
آلگومد

آلگومد نام تجاری جلبک ساکن در آب های شیرین است که با سایر جلبکهای ساکن در آبهای شور و یا سیانوباکتری های دریایی تفاوتهای بسیاری دارد. آلگومد در یک سیستم بسته متشکل از 500 کیلومتر لوله شیشه‌ای کشت شده و به دور از هرگونه آلودگی است.
 آلگومد حاوی ویتامین های گروه B به طور کامل ویتامینهای C، E،A  اسید فولیک و 19 اسید آمینه حاوی 8 اسید آمینه ضروری که بدن قادر به تولید آن نیست، می باشد.
 رنگدانه ها، آنتی اکسیدان ها، کاروتنوئیدها ، استاگزانتین، لوتئین، اسیدهای چرب غیر اشباع امگا ها و فاکتور رشد CGF  از دیگر بخش‌های آلگومد است.
 فیبرهای محلول و غیر محلول در آب که باعث تنظیم اشتها و کاهش وزن می شوند در کنار خاصیت افزایش سوخت و ساز بدن آلگومد را تبدیل به محصولی برتر در جهان نموده است.
آلگومد یکی از کوچکترین گیاهان روی کره زمین است که در کاهش وزن، کنترل وزن، کاهش چربی و تنظیم اشتها به شما کمک می کند، خواص تغذیه‌ای فراوانی دارد قند خون و چربی خون را تنظیم می کند. مقادیر بسیار فراوانی تا حد 60%  پروتئین به شکل 19 اسید آمینه دارد.
 نتایج تحقیقات در آمریکا و ژاپن نشان داده است که مصرف آلگومد  از طریق بیان ژن های درگیر در جذب و سنتز چربی و قند خون موجب کاهش وزن، کلسترول و چربی می گردد.  در بیماران دیابتی موجب افزایش تولید انسولین و کاهش مقاومت آن می گردد.  در رژیم های غذایی جبران کمبود ریز مغذی ها راه نموده و فرد را دچار سیلی می نماید. در کبد چرب به دلایل بالا و تقویت سیستم ایمنی موثر است. سطح رادیکال‌های آزاد را کاهش می‌دهد.

فیلتر جستجو
محصولات موجود
محصولات با تخفیف
محصولات با هدیه
تا 297000 تومان
از 144000 تومان
مرتب سازی بر اساس
لطفا کمی صبر کنید ...